Quantcast

Vestuvių dovana - apvogta parduotuvė

Trečiadienio naktį Vilniuje apvogta drabužių parduotuvė “Du broliai".

Pranešimą, kad išdaužtas neseniai Vilniaus gatvėje atsidariusios drabužiais prekiaujančios parduotuvės durų stiklas, policijos pareigūnai gavo 2 val. 40 min. Už kiek turto išnešė vagys iš saugos tarnybos „Ekskomisarų biuras“ objekto, dar nežinoma.

Ikiteisminį tyrimą dėl vagystės pradėjusio Vilniaus 3-iojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Gediminas Vidžiūnas sakė, kad iki vakar popietės jokio pareiškimo apie parduotuvei padarytą žalą, jie nebuvo gavę.

Gali būti, kad „Dviejų brolių“ savininkai Vaidotas ir Andrius Jankauskai į policiją kreipsis tik kitą savaitę, nes A.Jankauskas vakar Klaipėdos santuokų rūmuose pagaliau susituokė su ilgamete drauge Vaiva Kunstmonaite. Vestuvinė puota numatyta penktadienį Palangoje.

„Dviejų brolių“ parduotuvės apvagiamos jau ne pirmą kartą. Praėjusių metų gruodį apvogus garsių pasaulio mados namų drabužių kolekcijomis prekiaujančios bendrovės „Du broliai“ parduotuvę Palangoje vagišiai išnešė turto už beveik pusę milijono litų.

Dė šio nusikaltimo sulaikyti Palangos gyventojai - 29 ir 20 metų broliai Arūnas bei Tomas Žemaitaičiai, 35 metų Rolandas Kupšys, 20 metų Edgaras Arys, 25 metų Edvardas Benečius ir 23 metų Edgaras Vainoras.

Vieni jų suimti, kitiems paskirta kardomoji priemonė rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Dar vienas gaujos narys anksčiau 6 kartus teistas 25 metų Tadas Lukaitis nuo policijos pasislėpė.

Sulaikius įtariamuosius, parduotuvės savininkams pavyko atgauti tik kelias poras džinsų, visą kitą grobį vagys buvo spėję parduoti už keliasdešimt tūkstančių litų.
Prieš šią vagystę, taip pat buvo bandymas apvogti brolius, tačiau ilgapirščiams kažkas sutrukdė. Dar anksčiau iš Palangos parduotuvės kiemo buvo pagrobtas keturratis ir vandens motociklas, o iš kieme stovėjusio „Mercedes Benz" - kvepalai „Giorgio Armani".NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių