Verčiamas „Šnipiškių ūkio“ direktorius

Vilniaus miesto tarybos opozicija renka parašus „Šnipiškių ūkio“ laikinajam direktoriui Vidmantui Tamulioniui nuversti. Vadovas įtariamas grobstęs savivaldybės bendrovės lėšas.

Vers ateinantį trečiadienį

Šiandien surengtoje spaudos konferencijoje savivaldybės Liberalų ir centro sąjungos frakcija pranešė renkanti parašus V.Tamulionio vertimui. Jeigu iki ateinančio antradienio, sausio 20 d., pavyks surinkti bent 17 tarybos narių parašus, V.Tamulionio atleidimas bus įtrauktas į miesto tarybos posėdžio darbotvarkę papildomu klausimu. Tarybos posėdis planuojamas ateinantį trečiadienį, sausio 21 d. Kas bendrovėje pakeist V.Tamulionį – kol kas nežinoma.

Liberalų ir centro sąjungos frakcijos seniūno pavaduotojas Gintautas Babravičius motyvavo, kad jų frakcijos netenkina „Šnipiškių ūkio“ laikinojo vadovo veikla. Mat Vilniaus miesto tarybos narius ir savivaldybės vadovybę pasiekė trys Kalvarijų turgaus prekiautojų skundai. Prekiautojai tvirtino, kad V.Tamulionis grobsto bendrovės ir turgaus lėšas, apkrauna prekiautojus neteisėtais mokesčiais, naudoja prieš juos psichologinį, o kartais net fizinį smurtą. Manoma, kad neteisėta veikla vykdyta su Vilniaus miesto valdžios žinia.

„Senasis direktorius, kaip neparankus valdžiai žmogus, atleistas iš darbo be kaltės, o V.Tamulionis įgrūstas į jo vietą. Dar tik skiriant V.Tamulionį į laikinojo bendrovės vadovo pareigas, jo reputacija nebuvo pati švenčiausia. Jau tada buvo nuogąstavimų, kad gali pablogėti „Šnipiškių ūkio“ veikla, o kartu ir Kalvarijų turgaus, kaip sudėtinės bendrovės dalies, veikla. Mūsų nuogąstavimai pasitvirtino“, - liūdnai konstatavo G.Babravičius.

V.Tamulionis ne kartą yra tvirtinęs esąs nekaltas, o visus prekiautojų skundus vadino šantažu vieno žmogaus, kalbančio neva visų prekiautojų vardu.

Stabiliai laikinas direktorius

Opozicija jau antrą kartą renka parašus dėl V.Tamulionio atleidimo. Pirmą kartą klausimas turėjo būti svarstomas gruodį vykusiame tarybos posėdyje, tačiau opozicija tikina, kad valdžia ją apgavo. Esą prieš posėdį surengtoje seniūnų sueigoje buvo nutarta klausimą dėl V.Tamulionio skyrimo nuolatiniu direktoriumi pakeisti kitu, dėl atleidimo iš pareigų. Klausimą parengti įpareigotas tarybos sekretoriatas darbo neatliko. Iki paskutinės minutės rengėjai klausimo dėl V.Tamulionio skyrimo nuolatiniu vadovu iš darbotvarkės tyčia nebraukė.

Suvokusi esanti apgauta valdžios, opozicija puolė rinkti tarybos narių parašus, kad klausimas dėl atleidimo būtų įtrauktas papildomai. Tačiau nespėjo. Mat papildomi klausimai turi būti įregistruoti likus mažiau nei parai iki tarybos posėdžio. Opozicija suprato esanti apgauta likus lygiai 24 val. iki jo.

G.Babravičius tikino, kad tokiuose Vilniaus mero Juozo Imbraso ir jo pavaldinių veiksmuose įžvelgia nenorą atleisti partijai lojalų žmogų. Jo nuomone, klausimas tyčia vilkinamas.

„Piktnaudžiavimas, savivaliavimas ir tas valdžios neveiklumas nors kiek besidominčiam šita tema turėtų badyti akį. „Šnipiškių ūkio“ vadovas laikinai eiti pareigas paskirtas prieš pusantrų metų. Nuo to laiko jis vis dar yra laikinasis direktorius. Panašu, kad jis yra jau stabiliai laikinai einantis tas pareigas“, - iš valdžios šaipėsi G.Babravičius.


Šiame straipsnyje: šnipiškių ūkistamulionis

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių