Quantcast

Vėl sugedęs „Small Planet Airlines“ lėktuvas vėlavo išskristi 10 val.

Sugedus „Novaturo“ ir „Tez Tour“ klientus į Egiptą turėjusiam skraidinti „Small Planet Airlines“ lėktuvui, poilsiautojams Vilniuje ir Hurgadoje skrydžio teko laukti beveik dešimt valandų.

Pirmadienį iš Vilniaus į Hurgadą lėktuvas turėjo pakilti ankstų rytą, 5,30 val., tačiau poilsiautojai išskraidinti kitu lėktuvu tik popietę - 15.03 valandą.

Kaip BNS informavo „Novaturo“ rinkodaros projektų vadovė Ieva Dorelaitienė, prieš ryte planuotą skrydį patikrinus „Small Planet Airlines“ lėktuvą, pastebėta techninių nesklandumų.

„Nepavykus per trumpą laiką išspręsti techninių nesklandumų, “Small Planet Airlines„ pradėjo ieškoti atsarginio varianto, tokiu būdu 13 val. išnuomotas “Air Explorer„ lėktuvas. Visi formalumai baigti tvarkyti per porą valandų, ir lėktuvas pakilo 15.03 į Hurgadą“, - BNS sakė I.Dorelaitienė.

Jos teigimu, visiems Vilniaus oro uoste laukusiems keleiviams suteiktas nemokamas maitinimas. Hurgadoje skrydžio į Lietuvą laukiantys turistai galėjo ilgiau pasilikti viešbutyje, jiems taip pat suteiktas maitinimas.

Dėl „Small Planet Airlines“ lėktuvų gedimų jau ne pirmą kartą nukeliami skrydžiai. Pernai vasarą šios bendrovės lėktuvas su poilsiautojais Vilniaus oro uoste leidosi avariniu būdu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Keleive

Keleive portretas
Man teko laukti sio skrydzio is Hurgados ir deja nebuvo taip smagu kaip gali pasirodyti,nes is savo viesbucio jau buvome isvesti i oro uosta ir tik ten suzinojome,jog lektuvas veluos, laikas buvo keiciamas pora kartu,o laukti teko tikrai ne paciame geriausiame viesbutyje,kur be kitu nepatogumu (kuriu cia visu neisvardinsiu) buvo begalo karsta, o ir vandeni turejome pirkti patys, nes vandens aparatai visi buvo tusti, be to iki mums laikinai apsistojant sis viesbutis buvo apytustis. Labiau pasiseke su Novaturo kompanija keliavusiems keleiviams (as keliavau su TezTour kompanija), nes juos kazkodel sugebejo perspeti dar neisvykus is savo viebuciu, kur jie ir pasiliko visa laukimo laikotarpi.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių