Quantcast

Vėl ieškomas premjero rezidencijos Turiniškėse rangovas

  • Teksto dydis:

Vyriausybė vėl ieško premjero rezidencijos Turniškėse rekonstrukcijos rangovo - Vyriausybės kanceliarija penktadienį paskelbė rezidencijos rekonstrukcijos baigiamųjų darbų konkursą.
Jo laimėtojas turės atlikti vidaus apdailą, įrengti signalizaciją, lauko apšvietimą bei atlikti kitus baigiamuosius darbus.

Liepos pabaigoje Vyriausybės kanceliarijos skelbtas konkursas žlugo, nes jį laimėjusi statybos bendrovė "Portalas" dėl nežinomų priežasčių atsisakė pasirašyti sutartį. "Portalas" darbus siūlė atlikti už 479,8 tūkst. litų.

Centrinio viešųjų pirkimų portalo duomenimis, konkurse dar dalyvavo bendrovė "Micaras" (696 tūkst. litų), tačiau jos pasiūlymas neatitiko kvalifikacijos reikalavimų ir buvo atmestas.
Tuomet Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis teigė, kad rekonstrukcijos darbai turėtų būti baigti kitų metų pradžioje.

Skelbta, kad rezidencijoje liko apie 15 proc. nepadarytų darbų, o tam prireiks 600 tūkst. litų. Jos atnaujinimas jau kainavo apie 4 mln. litų biudžeto lėšų.NAUJAUSI KOMENTARAI

To jo

To jo portretas
Kubilui tos rezidencijos net nereikėjo, o Butkevičių irgi visuomenė išsirinko, tegul dabar susimoka...

jo

jo portretas
gal geriau susprogdint ta rezidencija kartu su visais sutartis pasirasiusiais valdininkais... uz 5 limonus oho koki nama pastatytum...
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių