Quantcast

Valstybės kontrolė: „Menų spaustuvė“ permokėjo už „nestandartinius“ baldus

  • Teksto dydis:

Viešoji įstaiga "Menų spaustuvė" permokėjo už kėdes teigiama Valstybės kontrolės audite.

"VšĮ "Menų spaustuvė" pagal 2011–2012 metais sudarytas baldų pirkimo-pardavimo sutartis įsigijusi baldus – 296,2 tūkst. litų valstybės lėšų naudojo neracionaliai", - rašoma ketvirtadienį paskelbtoje Vilniaus miesto savivaldybės audito ataskaitoje.

Kontrolierių teigimu, įstaiga pagal paslaugų teikėjo parengtą interjero projektą įsigijo išskirtinio dizaino ir savybių nestandartinius baldus bei paaiškino, kad jie reikalingi siekiant atitikti tarptautinius teatro ir šokio poreikius, norint išvengti užsienio svečių pastabų, nusiskundimų. Tačiau dalis baldų naudojami administracijos ir rezidentų biuro darbui (30 darbo vietų).

"Be to, įsigyti išskirtinio dizaino ir savybių nestandartiniai baldai yra panašūs į standartinius rinkoje siūlomus baldus. Palyginę VšĮ "Menų spaustuvė" nupirktų baldų dizainą ir kainas su panašaus dizaino baldų rinkos kainomis nustatėme, kad nupirktų baldų dizainas beveik nesiskiria nuo rinkoje esančių, o jų kainos nuo 1,2 iki 5,2 kartų didesnės nei rinkos", - teigiama Valstybės kontrolės ataskaitoje.

Auditoriai taip pat atkreipė dėmesį, kad "Menų spaustuvė" nesilaikė su tiekėju sudarytos baldų pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygų, nes praėjusiais metais už 20,2 tūkst. litų įsigijo baldų, neatitinkančių sutarties priede nurodytų techninės specifikacijos reikalavimų ir taip pažeidė Viešųjų pirkimų įstatymo reikalavimus.NAUJAUSI KOMENTARAI

suka

suka portretas
na kas, kad surado trukumu? kas mokesciu moketojams is to? apsidziaugt?
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių