Quantcast

Valdininkas atleido žmoną, sumokėjo išeitinę ir vėl priėmė į darbą?

Savivaldybei pavaldžios institucijos direktorius įdarbina savo žmoną, vėliau ją atleidžia, sumoka išeitinę kompensaciją, o po to vėl priima į darbą.

Tokių įtarimų šešėlis krenta ant Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės-Bitės suaugusiųjų mokymo centro direktoriaus Gintaro Jurkevičiaus. Tai aiškintis pavesta Vilniaus miesto savivaldybei. Tai padaryti sostinės savivaldybę antradienį įpareigojo Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

„Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės persiųstame pranešime yra informacijos, kad Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės-Bitės suaugusiųjų mokymo centro direktorius Gintaras Jurkevičius savo vadovaujamoje biudžetinėje įstaigoje buvo įdarbinęs, vėliau atleidęs ir išmokėjęs pusės metų išeitinę kompensaciją, o paskui vėl į darbą priėmęs savo sutuoktinę“, - tokios informacijos sulaukė VTEK.

Be kita ko nurodoma, kad pranešime taip pat yra duomenų, kad suaugusiųjų mokymo centre dirba ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo organizavimo poskyrio vedėjo Juliaus Skestenio sūnus. „Anot pranešėjų, centro direktorius giriasi J. Skestenio, kuris galimai sprendžia ar dalyvauja sprendžiant su šia įstaiga susijusius klausimus, lojalumu“, - praneša VTEK.

Komisija, posėdyje susipažinusi su Valstybės kontrolės pranešimu, nusprendė pavesti Vilniaus miesto savivaldybei organizuoti tyrimus dėl G. Jurkevičiaus ir J. Skestenio veiksmų ir apie tyrimo rezultatus informuoti Komisiją.

J. Skestenį tarnybinės etikos sargai jau yra baudę. Pernai balandį paaiškėjo, kad Vilniaus savivaldybės Švietimo departamento direktoriaus pavaduotojas tiesiogiai dalyvavo viešojo pirkimo konkurse, kurį laimėjo jo sūnaus darbovietė, bendrovė „Smulkus urmas“. VTEK konstatavo, kad valdininkas pažeidė Viešųjų ir privačiųjų interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą.NAUJAUSI KOMENTARAI

KAUNAS

KAUNAS portretas
JEGA TAI NUTINKA TIK BANANU AR BESMEGENIU SALI bagota valstibe kodel nemoket

siaip

siaip portretas
o koks istatymas draudzia i darba priimti pries tai atleista darbuotoja?

Įdomu

Įdomu portretas
Ar kada nors kas bent atsiprašys tautos už tuos 22 skriaudų, melo, apgaulės ir totalios nevilties metų? Už sugriautą pramonę, išvogtą, išparduotą ir išgrobstytą Lietuvą? Žmonių, kurie buvo apvogti, apiplėšti, apgauti, išprievartauti, parduoti vergijon, nuskurdinti, kurių tėvai ar seneliai buvo banditų nugalabyti (galabijami ir dabar) dėl kelių litų... Ar kas atsiprašys pensininkų, šventai tikėjusių nepriklausomybe ir laisva Lietuva, o dabar pasmerktų maitintis nukainuotomis atliekomis? Ar atsiprašys paniekintų, netekusių darbo, praradusių viso gyvenimo santaupas, priverstų kapstytis šiukšlynuose, arba bent giminių tų, kurie iš nevilties užsinėrė kilpą ant kaklo? Ar kas atsiprašys emigrantų, priverstų bėgti iš TĖVYNĖS - nuo tos lagerinės zekų "demokratijos"? Emigracija 2001 - 2011 pasiekė neregetus mastus. Kas antras išvykęs patvirtins, kad bėgo, pirmiausiai, iš landsberginės-adamkinės-brazauskinės švonderių valstybės, kurioje, nepriklausant nomenklatūros klanui, normaliai prasigyventi - jokių prošvaisčių... Šitoje valstybėje viskas daroma tik turtingųjų ir savos "chebros" klanams.
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių