Quantcast

Vaikų dviračių lenktynės patraukė ir žinomų Lietuvos žmonių dėmesį

Sekmadienio popietę, sostinėje, Vaikų dviračių lenktynėse, varžėsi mažieji dviratininkai. Kai kuriems, pedalų nepasiekiantiems pypliams, teko padėti ir tėveliams.

Tarp smagiai leidžiančiųjų laisvadienį buvo matyti ir žinomų Lietuvoje žmonių su savo atžalomis: Dainė ir Donatas Baumilos atlydėjo dukrytę Smiltę, Vilma Javtokienė – abu savo vaikučius – Gretą ir Simą.

Iš viso varžybose dalyvavo daugiau nei 20 vaikų. Jie visi buvo apdovanoti diplomais bei saldžiomis dovanėlėmis, o burtų keliu išrinktai varžybų nugalėtojai atiteko „Sportland“ įsteigtas prizas – vaikiškas dviratukas „Bottecchia“. Vaikų dviračių lenktynės vyko prekybos centre „Panorama“.

„Tokie renginiai – geras laiko praleidimas. Greta ir Simas dviračio pedalus mina jau nuo trejų metukų, todėl puikiai važiuoja, labai mėgsta važinėti, o esant geriems orams, tai darome beveik kasdien, – pasakoja į varžybas vaikus atvedusi Vilma Javtokienė. – Prieš lenktynes bijojau, kad vaikai neišdrįs važiuoti, galbūt bus per daug žmonių, bet vaikai lenktyniavo puikiai ir labai smagiai praleido laiką, o tai man yra svarbiausia.“

Į lenktynes vaikus atlydėjo ne tik mamos, bet ir tėčiai. Anot Donato Baumilos, su dukryte Smilte jis stengiasi dalyvauti visuose šeimyniniuose renginiuose: „Vaikiški renginiai man labai patinka – tai laikas, kai visa šeima gali pabūti kartu. Ir į šį renginį su Smilte atsivedėme palaikymo komandą – senelius." Atlikėjo dukrelė lenktynes įveikė padedama tėčio, nes dar tik pradės mokytis važiuoti dviračiu. Pats D. Baumila mėgsta važinėti dviračiu ir šį sezoną ketina įsigyti naują dviratį, nes senąjį pavogė.

 


Šiame straipsnyje: dviračiaivaikailenktynės

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių