Vadimas Šuško: „laikas šokti kitaip!“

Finansų krizės varginamoje Lietuvoje atrodytų keista imtis nuosavo verslo. Tačiau būtent taip padaryti apsisprendė žinomas Lietuvos šokėjas Vadimas Šuško ir jo draugas Vitalijus Kolbasnik.

Idėja - tarp geriausių mieste

Televizijos šokių projektuose išgarsėjęs Vadimas Šuško portalui prisipažino, kad minčių imtis nuosavo verslo turėjo jau seniai. Dalyvaudamas įvairiuose TV projektuose V.Šuško pažino šokių verslo užkulisius ir apsisprendė imtis seniai brandintos idėjos realizavimo. Tačiau tinkamos progos teko palaukti iki pat šių metų rugsėjo.

Susitikimą su Vitalijumi Vadimas linkęs vadinti likimo dovana – praėjusių metų rugsėjį bičiuliai atnaujino pažintį ir drauge ėmėsi idėjos įgyvendinimo.

Draugai sako atsitiktinai išgirdę apie Vilniaus Savivaldybės rengiamą smulkaus verslo skatinimo konkursą „Verslauk!” ir apsisprendę jame dalyvauti.

„Parengėme reikalingus dokumentus ir... laimėjom“, - šypsosi šokių mokyklos įkūrėjai.

Vadimo ir Vitalijaus parengtas šokių mokyklos „Dance Time“ projekto aprašymas ir verslo idėja pelnė konkurso komisijos narių simpatijas bei palaikymą. Iš viso konkursui buvo pateikta apie 300 verslo idėjų – projektų. „Drauge su Vitalijumi užpildėme visas reikalingas anketas ir patekome į pirmąjį dvidešimtuką geriausiųjų konkursui pateiktų verslo idėjų“, - pasakoja Vadimas.

Abu idėjos autoriai prisipažįsta, jog konkurso finale, sulaukė vienintelio provokuojančio klausimo – „ar šokių studijai įkurti tikrai reikalinga miesto Savivaldybės žadama 20 tūkst. litų parama?“ Mat konkurso finalo metu abu šokių studijos savininkai buvo nuveikę nemažai darbų ir įdėję daug nuosavų lėšų tam, kad mokykla pradėtų veiklą. Konkurso nugalėtojams skirtas lėšas abu savininkai žada investuoti į verslo plėtrą.

Nors abu mokyklos įkūrėjai dar gana jauni, šokių patirties teigia turintys pakankamai. Vadimas prisipažįsta, kad dabar jaučiasi itin pakiliai – kai vos po trijų mėnesių kruopštaus ir nuoseklaus darbo pirmosios pamokos mokykloje jau įvyko. „Šokių mokytojo darbas man – vienas didžiausių gyvenimo malonumų!” – atvirauja Vadimas.

Šok ir lieknėk

Pašnekovas teigia, kad jų įkurta šokių mokykla „Dance Time“ skiriasi nuo iki šiol veikiančių. „Lietuvoje dar niekas nesugalvojo sujungti į vieną paketą įprastų šokių pamokų ir papildomų elementų, skirtų lieknėjimui“, - pasakoja Vitalijus.

„Mes siūlome savo klientams unikalią „Šok ir lieknėk“ programą. Nuo vasario mėnesio pradėsime dirbti su atskira grupe klientų, kuriems teiksime kompleksą paslaugų: dietologo konsultacijas, aerobikos trenerio pamokas, taip pat kompozitoriaus sukurta unikali muzika padės programos dalyviams atsikratyti antsvorio bei pagerinti sveikatą intensyviai šokant pagal individualias specialistų sukurtas programas“, - pritaria savo verslo partneriui Vadimas.

Pašnekovai teigia, kad tokiu būdu šokių mokymasis tampa daugiau nei paprastu užsiėmimu salėje prieš veidrodį. „Turime virtualų mokymų dienyną - specialiai mūsų mokyklos klientams sukurtą programinę įrangą, kurios padedami mokiniai gali naudotis visa reikalinga teorine medžiaga pasiruošti šokių pamokoms, peržiūrėti gausybę video medžiagos su nufilmuotomis šokių figūromis“ – portalui pasakoja Vadimas.

Šokiai po atviru dangumi

Pavasarį, kai sušils orai šokių mokytojai ketina realizuoti dar vieną idėją - netradicines šokių pamokas pačiose netikėčiausiose miesto vietose. „Norime pakviesti šokėjus į pamokas po atviru dangumi“, - ateities planais dalijosi šokėjai.


Šiame straipsnyje: šuškošokių mokykla

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių