Quantcast

Užgavėnių karnavale sesės Starinskaitės sužibės kartu

Jau šį penktadienį menų fabrike „Loftas“ siurrealistinį „SupaDevynių“ Užgavėnių karnavalą papuoš dvi žinomos Lietuvos atlikėjos – dainininkės Justė („Saulės Kliošas“) ir Daiva („Keymono“) Starinskaitės.

Tiesa, joms nėra įprasta viešumoje rodytis kartu, juolab dalintis scena. Apie seserišką artisčių konkurenciją – toliau išskirtiniame interviu.

Ilgą laiką niekas nežinojo apie dainuojančią Daivos seserį, tačiau, spėjame, konkurenciją jautėte nuo mažų dienų.

Daiva: Taip, būna dienų, kai konkuruojame ar pykstamės. Tačiau dažniau viena kitai patariame. Ką patariame? Na, pavyzdžiui, ką apsirengti per koncertą, ar kokia maniera geriau nedainuoti. Taip pat iš draugiškų paskatų vieną kitą po koncertų pakritikuojame.

Justė: Taip taip, kartais pasipykstame, tačiau ne dėl muzikos. Dažniausiai tai vyksta dėl kasdienių buities dalykų (šypsosi). O muzikoje stengiamės viena kitai padėti, pasidaliname mintimis, kartu paanalizuojame savo pasirodymus. Daiva turi puikų skonį ir gerų minčių. Jos komentarai man yra svarbūs ir aš jų paisau.

Ar pirmą kartą scenoje dainuosite kartu su sese?

Daiva: Ne pirmą, tačiau kartu esame dainavusios tik kelis kartus. Vaikystėje turejome gražų repertuarą: „Du gaideliai“, „Papt ant lapo“ ir panašiai (šypsosi). Taip pat keletą kartų drauge pasirodėme su „Saulės Kliošu“, o įrašuose neretai viena kitai padedame padainuoti pritariančiąsias partijas.

Kaip klostosi jūsų karjera pastaruoju metu?

Daiva: Šiuo metu intensyviai dirbu prie naujausio „Keymono“ albumo, turiu parašyti krūvas tekstų, įrašyti visas dainas, taip pat laukia keli pasiūlymai bendradarbiauti su skirtingais prodiuseriais Londone. Rūpesčių netrūksta, tačiau kita vertus, anokie čia rūpesčiai – džiaugiuosi, kad darau tai, kas man patinka.

Justė: Su „Saulės kliošu“ taip pat tikimės išleisti legendinį albumą… jau kelių mėnesių bėgyje… tad darbo daug. Tačiau jis įdomus ir tikiu, kad ateityje tas įdirbis niekur nedings ir mums atneš didelę sėkmę.

Sesės Starinskaitės – ne vieninteliai žinomi vardai karnavalo repertuare. Muzika, šokiu ir cirku alsuojančiame renginyje taip pat dalyvauja ir daugiau žinomų atlikėjų. Tarp jų – puikiai pažįstami profesionalūs solistai Rafailas Karpis ir Asmik Grigorian, į renginį specialiai atvykstanti iš Hamburgo. Taip pat renginyje pasirodys cirko akrobatai, žaliosios fėjos, guminių kaulų moterys ir kiti karnavalo dalyviai..

„SupaDevynių“ karnavalo kūrėjų komanda – režisierius Gytis Ivanauskas ir scenografas Robertas Kalinkinas jau dabar aukštyn kojomis verčia visą „Loftą“. „Šis Užgavėnių karnavalas tikrai nebus tradicinis“, – sako didžiausio žiemos pabaigos renginio Vilniuje režisierius G. Ivanauskas.

Bilietus į „SupaDevynios“ Užgavėnių karnavalą, vyksiantį vasario 24 d., galima įsigyti „Tiketa“ bilietų kasose.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių