Quantcast

Už pasipriešinimą pareigūnui nubaustas Sel'as nebetiki teisybe

Už pareigūnų įžeidimą ir pasipriešinimą jiems skandalingasis grupės Sel lyderis Egidijus Dragūnas nubaustas 700 litų bauda. Tokią administracinę nuobaudą jam ketvirtadienį skyrė Vilniaus 2-ojo apylinkės teismo teisėja Jurgita Mačionytė.

Į teismą, kur buvo nagrinėjama jo administracinė bauda E.Dragūnas atėjo pavėlavęs. Teismas tuo metu jau buvo apklausęs vieną liudytoją – Kelių policijos valdybos Administracinės veiklos skyriaus specialistą Edgarą Rinkevičių, tad Selui pageidaujant, pareigūnas savo parodymys turėjo pakartoti dar kartą.

Pasak E.Rinkevičiaus, kovo 18 dieną, Kelių policijos pastate jam teko stebėti atlikėjo konfliktą su kolega Romualdu Gasperavičiumi. „Besileisdamas iš trečio aukšto, kur yra mano darbo kabinetas, į antrąjį išgirdau triukšmą, keiksmažodžius koridoriuje. Po to pro mane kažkas prabėgo“, - teisme pasakojo liudytojas. Prabėgęs žmogus, buvo ne kas kitas, kaip E.Dragūnas, iš policijos pastato bandęs išeiti pro užrakintą išėjimą. 

Kadangi kelio nebuvo, Selas grįžo atgal ir, pasak E.Rinkevičiaus toliau keikėsi. Tik ilgai prašomas jis sutiko užeiti į kabinetą, nors ir ten plūstis nesiliovė.

R.Gasperavičiui surašius, administracinės teisės pažeidmo protokolą, E.Dragūnas bandė pagriebti dokumentus, tačiau kai tai nepavyko, spruko pro duris. „Bandžiau jį vytis, bet jis man prieš nosį užtrenkė duris. Koridoriuje laukė daug žmonių, todėl sitaucija tikrai buvo nemaloni“, - kalbėjo pareigūnas.
Tą patį teisme tvirtino ir R.Gasperavičius. Abu policininkai teigė, jog Selo įniršį sukėlė nuotrauka, kurioje jis nufotografuotas viršijęs greitį. Pasak liudytojų, E.Dragūnas keikėsi ir rėkė, kad toje nuotraukoje ne jis.

„Kaip aš buvau apsirengęs“, - E.Rinkevičiaus paklausė atlikėjas. Šiam atsakius, kad neprisimena, Selas pareiškė: „jei jau taip smulkiai tarėtės, ką liudyti teisme, reikėjo dėl visko susitarti, bet, matau, dėl šito nesusitarėte“.
E.Dragūnas ketvirtadienį tvirtai pareiškė, kad jokio konflikto nebuvo ir jis policijoje nesikeikė. „Kaip tai nesikeikėte, koridoriuje buvo daug žmonių, kurie nuo tokių žodžių buvo apšalę“, - nesuprato R.Gasperavičius. „Nebuvo ten jokių žmonių“, - atšovė dainininkas.

Kad keiksmažodžių jis nevartoja, E.Dragūnas bandė įtikinti ir teisėją. „Gal jiems pasakiau „nenusišnekėk“, bet ne daugiau. Buvo laikas kai vartodavau, bet pasimokiau, aš žinojau kur atėjau“, - kalbėjo Selas.

Neigė jis ir bandęs atimti dokumentus. „Tai būtų tas pats, jei dabar griebčiau jūsų popierius ir bandyčiau pabėgti. Situacija tik dar labiau pablogėtų. Taip elgtis, reikia neturėti proto“, - savo tiesą įrodinėjo E.Dragūnas.

Teisėja juo nepatikėjo. „Baisu“, - išgirdęs skirtą bausmę, pratarė Selas. Nors jis dar gali per 10 dienų šį sprendimą apskųsti, tačiau sakė greičiausiai to nedarysiąs. „Nemanau, kad yra teisybė“, - paaiškino ir po kelių akimirkų padėkojo žurnalistams: „ačiū, kad mane palaikote šią sunkią valandą, čia  nėra mano draugų, bet esate jūs“.              


Šiame straipsnyje: Selasdragūnas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių