Quantcast

Ukrainos palaikymo akcija Vilniuje - su koncertu per gedulą

  • Teksto dydis:

Nepaisant gedulo, Lietuvos paskelbto dėl tragedijos kaimyninėje Latvijoje, kai sugriuvus prekybos centrui žuvo daugiau kaip 50 žmonių, Vilniuje, rotušės aikštėje, sekmadienį vyksta koncertas.

Čia įsikūręs simbolinis "Ukrainos miestelis Vilniuje", kuriame, be koncerto, pristatomi įvairūs rankdarbiai, jaunimo projektai, galima paragauti ukrainietiškų patiekalų.

Renginius rotušės aikštėje organizuoja visuomeninė organizacija "Visa Ukraina", bendradarbiaudama su Ukrainos ambasada Lietuvoje ir Lietuvos ambasada Ukrainoje, taip pat jaunimo bendradarbiavimo centru "Europroject".

Organizatorių atstovė Mirena Tumaitė BNS sekmadienį sakė, kad atsižvelgiant į sekmadienį paskelbtą gedulą renginio programa nebuvo pakeista, tačiau nelaimės Rygoje aukos pagerbtos tylos minute, taip pat renginyje pažymint gedulą deginamos žvakutės.

"Programa šiaip nebuvo keista, kadangi buvo pakviesti atlikėjai, tai jau nelabai būtų patogu atšaukti", - sakė ji.

Koncerte pasirodo įvairūs atlikėjai iš Ukrainos ir Lietuvos.

Anot M.Tumaitės, leidimą renginiui yra išdavusi Vilniaus miesto savivaldybė.

Organizatorių teigimu, "Ukrainos miesteliu Vilniuje" siekiama pademonstruoti susivienijusios Europos piliečiams, jog Ukraina – Europos šalis ir ukrainiečiai yra Europos visuomenės dalis ne tik geografijos, bet ir kultūros atžvilgiu, dvasiškai ir mintimis, kadangi jų vertybės sutampa su kitų europiečių vertybėmis.NAUJAUSI KOMENTARAI

zigmas2

zigmas2 portretas
turbot ir atsiras ukrainos aikste kur nors?cecenijos jau yra kaune proviso cecenu rukloj , mergas tratina, iseleiskyt dar ir ukrainecius , pamatysit kas bus , debilaI ,

Kopas

Kopas portretas
Gėda renginio organizatoriams, per gedulą neatšaukiantiems pasilinksminimo koncertų. O antra, gėda palaikant atskilėlius nuo visos tautos. Juk didžioji dalis ukrainiečių nenorėjo stoti į jokią ES (per 60%). Mes jų pozicijos nenušviečiame, bet labai reklamuojame kitos dalies, kuri sudaro 18% visų gyventojų, poziciją. Kodėl toks išrankumas?

Goga

Goga portretas
Idomu ar istatymas reglamentuoja kas tai yra Gedulo diena? Ar jis nurodo kas galima ir ko negalima ta diena, KAI VALSTYBEJE PASKELBTAS GEDULAS? Jei tokio istatymo nera, ji skubos tvarka reiketu priimti su smulkiomis nuorodomis (ir baudomis uz pazeidimus), nes pasaulyje dar yra kiauliu, kurios myztu ir ant savo mamos kapo, jei tik uz tai kas moketu.
VISI KOMENTARAI 21

Galerijos

Daugiau straipsnių