Quantcast

Tūkstančiai jaunuolių masiniu šokiu protestuos prieš smurtą, patyčias

Penktadienį 12 val. V. Kudirkos ir Katedros aikštėse Vilniaus miesto savivaldybė Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga rengia vaikų šokio šventę „Šokis mus jungia“. Tai Vilniaus ir Kauno moksleivių bendras projektas, kuriuo jaunimas ragins visuomenę atkreipti dėmesį į patyčias ir smurtą mokyklose.

12.15 val. nuo V. Kudirkos aikštės mokinių, studentų ir kitų aktyvių piliečių eisena pajudės link Katedros aikštės. Šioje atkarpoje nuo ryto transporto eismas Gedimino prospektu bus draudžiamas.

Savo kūriniu Katedros aikštėje renginį pradės grupė „Liūdni slibinai“. Pasibaigus jų pasirodymui, renginio vedėjai pakvies visus susirinkusius šokti bendrą masinį šokį „Flash‘mobą“. Šventės organizatoriai tikisi, kad šventės metu gali būti užfiksuotas masiškiausio šokio Lietuvoje rekordas.

Po šokio scenoje pasirodys Vytautas Matuzas su Panevėžio choru, grupės „Tautinis Brandas“, „Liūdni Slibinai“, „Movo“, atlikėjai: Berta Timinskaitė, Gabrielius Vagelis, Vilius Alesius iš grupės „SKAMP“. Tarp pasirodymų prieš smurtą ir patyčias mokyklose pasisakys Monsinjoras Robertas Šalaševičius, taip pat žinomi visuomenėje žmonės.

Organizuojant šį renginį net 40 Vilniaus mokyklų pareiškė norą dalyvauti šventėje, vyko organizatorių ir renginio partnerių „Žvaigždžių mokykla“ susitikimai su mokytojais, šokių pamokos moksleiviams Vilniuje ir Kaune. Visi jie mokėsišokti bendrą šokį „Flash‘mobą“.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių