Quantcast

Tualetų sienų tapytojams - viešas konkursas

Prisiklausę priekaištų dėl baltų tualetų sienų, LABAS ir „Coffee Inn“ kviečia lankytojus atrasti savyje dailininką ir įgyvendinti savo viziją  „Coffee Inn“ tualetų sienų gražinimo konkurse.

Konkurse dalyvauti labai paprasta - dulkių nuo teptukų ir molbertų pūsti nereikia, pakanka užeiti į bet kurią „Coffee Inn“ kavinę, susirasti konkurso anketą, čiupti pieštukus ir joje nupiešti savo „Coffee Inn“ tualeto sienų viziją. Tuomet eskizą įmesti į specialią  gorilomis apipieštą klozeto formos konkurso dėžutę ir palaukti - jei šis kūrinys bus tikras menas, jis bus perkeltas ant lankomiausios ir pačios būtiniausios „Coffee Inn“ patalpos sienų. O netrukus išauš diena, kai žmonės prie jo nekantraudami stovės ilgiausiose eilėse!

„Niekad negali žinoti, kur tave aplankys didysis įkvėpimas - namie, močiutės tvarte, „feisbuke“ ar tualete. Nežinau, ar tai tiesa, bet girdėjau, kad išminčiaus Mūzos dažniausiai lanko pastarajame, tad esu tikras, kad sulauksime įdomių ir įkvepiančių eskizų“, apie naujo kūrybiškumą skatinančio LABAS projekto keistenybes pasakoja vienas projekto autorių, Bitės grupės generalinio direktoriaus pavaduotojas įvaizdžiui ir komunikacijai Gary McGuire. „Kartais sulaukiame pastebėjimų, jog „Coffee Inn“ tualetai galėtų būti ir geriau įrengti. Tad dabar - puiki proga šį klausimą išspręsti kūrybiškai ir linksmai“ - optimistiškai konkurso atžvilgiu nusiteikęs ir vienas „Coffee Inn“ vadovų Nidas Kiuberis.

Konkurse dalyvauja visos „Coffee Inn“ kavinės, kiekvienoje iš jų vyks atskiras konkursas, taigi savo eskizus į konkurso dėžutes įmesti visose aštuoniose kavinėse Vilniuje ir Kaune. Nugalėtojams, kurie paaiškės spalio 26 d., atiteks didžiulė garbė - jų piešiniais papuoštos „Coffee Inn“ tualetų sienos, beje, ant jų nugalėtojams savo piešinius perkelti padės profesionalūs dailininkai. Laimėtojams taip pat atiteks jų meno kūriniu papuoštos vienetinės 100 Lt vertės „Coffee Inn“ kortelės.

 


Šiame straipsnyje: tualetaiCoffee Inn

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių