Quantcast

Triukšminga kolona sostinės gatvėse atidarytas baikerių sezonas

Saulėtą šeštadienį sostinės Vingio parko ramybę sudrumstė baikeriai, tradiciškai pirmąjį gegužės savaitgalį skelbiantys sezono atidarymą.

„Pasibalnoję“ motociklus į šventę atlėkė apie tūkstantis dalyvių. Pakilią nuotaiką kiek pritemdė žinia apie Kauno baikerių sezono atidarymą pažymėjusią avariją, kurioje sužeisti du jauni vyrai.

Susirinkę smalsuoliai galėjo įsitikinti, kad baikeris – ne tik tas, kuris vilki odinius drabužius, vairuoja išblizgintą ir kaukolėmis puoštą „Harley Davidson“ ar skrieja galingu sportiniu motociklu. Į parką entuziastai atriedėjo ir triratėmis, ir keturratėmis, ir restauruotomis senovinėmis, ir akį traukiančiomis retomis transporto priemonėmis. Ypatingo dėmesio sulaukė kariniai ir lopšiniai motociklai, kuriuos paprastai tik filmuose beišvysi. „Senas arklys su naujomis kojomis“, – juokavo vieno jų savininkas.

Ne mažiau nei patys motociklai įdomūs jų papuošalai–talismanai: grėsmingi mirties simboliai, kryžiai, plunksnos, ugnies ženklai, paukščiai, pliušiniai žaisliukai, linksmos figūrėlės.

Apšilimas prieš didžiąją koloną Vingio parke vyko tris valandas. Čia surengtas gyvo garso koncertas, žaidimai, improvizuota ekologiška motociklų plovykla. O popietę baikerių minia plūstelėjo į sostinės gatves. Vakare numatytos ir baikeriškos dūzgės klube, kur bus surengtas aistringas šokių apie stulpą „Pole Dance“ čempionatas.NAUJAUSI KOMENTARAI

nu ka

nu ka portretas
bent jau as zinau kad 1 lavonas yra is tos operos:))) per vasara ju tikrai padauges;) patys pasirenka tokia gyvenimo pabaiga.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių