Tikimasi – tiesioginiai skrydžiai Sankt Peterburgas - Vilnius padidins turistų srautą

  • Teksto dydis:

Lapkričio 4 d., pirmadienį,  10.20 val. Vilniaus Oro uoste nusileis Rusijos aviakompanijos „Poliot“ lėktuvas. Tai bus tiesioginis Tarptautinio aviareiso „Sankt Peterburgas – Vilnius – Sankt Peterburgas“  pirmasis skrydis.

Šia  proga Sankt Peterburgo Vyriausybės Turizmo plėtojimo komiteto vadovas Aleksandr Šapkin lankėsi  Savivaldybėje, kur susitiko su turizmo bei kultūros atstovais.

„Tikimasi, kad šis skrydis taps dar vienu faktoriumi aktyvinti bendradarbiavimą bei turizmo plėtojimą tarp Vilniaus ir Sankt Peterburgo“, – sakė A. Šapkin.

Svečias, skrydžio išvakarėse pirmą kartą aplankęs ne tik Vilnių, bet ir Lietuvą, domėjosi miesto turizmo plėtra,  turistų iš Rusijos srautais, naujų bendrų su Vilniumi verslo ir kultūros projektų galimybėmis, domėjosi Lietuvos sostinės tradiciniais bei šiuolaikiniais kultūriniais renginiais, festivaliais, mugėmis, konferencijomis,  kurie savo  patrauklumu pritrauktų kuo daugiau turistų iš Sankt Peterburgo.

„Skrydžiai numatomi du kartus per savaitę –  pirmadieniais, penktadieniais, todėl,  manau, turistams labai palankios trumpos savaitgalinės kelionės. Labai svarbu iš Vilniaus gauti  kuo daugiau informacijos apie mieste vykstančius renginius, kad keliautojai efektyviai ir naudingai  susiplanuotų savo laiką“, – sakė svečias.

Remiantis Statistikos departamento duomenimis, per pusę metų Vilniuje viešėjo apie 50 tūkst. turistų iš Rusijos – rusai jau seniai yra turizmo rinkos 1-oje vietoje, ir yra aiški rusų turistų srautų augimo tendencija.  99 proc. turistų, apsilankę

Vilniuje, pažymi, kad grįš, arba pasiūlys atvykti čia savo artimiesiems, draugams. Sankt Peterburgo duomenimis, per 9 šių metų mėnesius keliaujančių iš Sankt Peterburgo į Vilnių skaičius išaugo net 23 kartus.

Sankt Peterburgo turizmo atstovai buvo pakviesti į Vilniuje vyksiančią 2014 m. turizmo parodą-kontaktų mugę CONVENE,  Sankt Peterburgas 2014-aisiais planuoja Vilniuje surengti verslininkų forumą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Laikraščiui

Laikraščiui portretas
Labai liūdna skaityti tokius negarbingus komentarus, kokius palieka kai kurie puslapio lankytojai. Jie neetiški ir turi būti trinami o autoriai persekiojami.

TURISTAMS

TURISTAMS portretas
1994 išlydėjom su suvenyrinėm lėlėm, sukrovėm į traukinius, bilietus veltui davėm - ir vėl jie čia. Gal ta Lietuva medum patepta? Suvažiuoja visokie deformuoti, degradai ir daunai. Kadangi Palanga nespėja siurbt fekalijų po gausaus būrio rusakalbių vojažų po mūsų pajūrį, kas atliko po žydpalaikių mėgstamo analinio -- ištisi viedrai ruskių tokių pigių šliuryčių išmatų, fasuojama intensyviai į sandarius viedrus -- kiekvienam svečiui bus išvykstant oro uoste paduodama po tokį suvenyrą, vadinsis RUSSIAN SHIT. Kadangi žydpalaikiai pratarkavo ruskių šiknas - susikaupė tų fekalijų. Mums nereikia, žemė mūsų derlinga -- kiekvienam po to susitikimo technologijų mugėj ir bus įteikta --- kas suvalgyta Lietuvoj ir pratarkuota žydpalaikių --- pasitręš savo nederlingus darželius kur nors žydų kvartale Olandijoje. Jei dar norėsit dovanų - gausit tų visų mišrūnų kaip kokie pusiau ruskiai, pusiau čiučmekai kūnelius - gydykitės savo mėšlą ir jų išsigimusius vaikus patys, mes neturime tiek pinigų.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių