Quantcast

Teisme nepasirodė nei „69 danguje“ narė N.Pareigytė, nei M.Vaišnoras

Ketvirtadienį Vilniaus 1-ajame apylinkės teismui nepavyko atversti grupės „69 danguje“ narės Niolės Pareigytės įžeidimo bylos, nes neatvyko nei nukentėjusioji, nei ją įžeidęs Modestas Vaišnoras.

Pastarajam dėl nurodyto klaidingo adreso iki šiol nėra įteikti ir kaltinimai. N.Pareigytės privataus kaltinimo skundo nagrinėjimą teismas atidėjo iki rugpjūčio 14 dienos. Tą dieną skundą nagrinėjantis teisėjas Petras Karvelis bandys sutaikyti abi konfliktuojančias puses.

N.Pareigytę įžeidė TV3 laidoje „Humoro klubas“ rodytas nešvankus Modesto Vaišnoro juokelis, kuriame jis pasakojo apie dainininkės komepetenciją įsidarbinant kompanijoje „ICG kompiuteriai“(iš šio darbo ji jau išėjo). Kurdamas siužetą, M.Vaišnoras rėmėsi populiariame žurnale išspausdintu straipsniu apie N.Pareigytę, jos naująsias pareigas ir draugystę su viršininku Eugenijumi Ivanenka.

M.Vaišnoras į pagalbą pasitelkė ir savas interpretacijas – prabilo, kaip, pasak jo, Nijolė gavo rinkodaros projektų vadovės darbą. „Kalbėdama apie santykius su dabartiniu viršininku Nijolė Pareigytė nedaugžodžiauja“, – taip buvo rašoma žurnale. Savaip interpretuodamas šią citatą, M.Vaišnoras gestais parodė, kad ji tuo metu neva užsiiminėja oraliniu seksu. M.Vaišnoro gestai tąsyk buvo pridengti ženklu N-14.

Savo juokelio apie dainininkę M.Vaišnoras nesureikšmino, nes mano neperžengęs padorumo ribų. N.Pareigytei pasirodė atvirkščiai. „Yra viršytos visos normos ir jaučiuosi baisiai apšmeižta“, – yra sakiusi dainininkė.

Jei N.Pareigytei pavyks įrodyti, kad M.Vaišnoras ją įžeidė, jam gali grėsti bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų. Kol kas N.Pareigytė nėra įvertinusi savo orumo pinigine išraiška, tačiau civilinį ieškinį ji dar gali pareikšti bylos nagrinėjimo metu.


Šiame straipsnyje: pareigytėvaišnoras

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių