Teisme atverčiama R. Šimašiaus ir A. Matulaitės skyrybų byla

Ką ir reikėjo įrodyti

Ką ir reikėjo įrodyti portretas
Suprantu, daug kam nepatiks, bet objektyviai - dirstelėkite į tą nuotrauką, kur mero žmona, su kuria jis nutraukinėja santuoką. Na? Ar kas galite užginčyti, jog Vilniuje - bjauriausios pasauly moterys ir merginos? Ar galima tokią iš viso vadinti moterimi? Tai mano nuomonė ---- beje, prieš kiek laiko jai nuskuto gaurus ir depiliavo barzdą, ūsus? Ar suvokiate, kaip dvokia jos plaukai? Ar suvokiate, kokio lygio išsigimimas, nukrypimai nuo minimaliausių normų? Asmenys vieši, todėl ir nuomonė vieša - esame demokratinėje valstybėje, savo pastebėjimus, nuomones gali skelbti, reikšti visi. Manau, kai tokia sutuoktinė, vyras tiesiog negali būti ne analo mėgėjas. O jau kai tokioms išmatos nebesilaiko ir nebėra priemonių kaip jas bent plastinės chirurgijos pagalba paremontuopti - dar turi, manau, ir smegenų nepajėgumo, nukrypimo problemų, pacientė pas psichiatrus, nepagydoma... pažiūrėkite į fizionomiją - ką primena? Kokia tai primatų rūšis, kur veisiasi tokio tipo bezdžionėlės, gal Pavilny?

Na taip...

Na taip... portretas
Tai jau antrą santuoką išardoma...??? .Tai vyrukas padūkęs ,ką ves šį kartą? Turbūt, ką nors iš Laisvės partijos draugijos,jei dvi moterys gyvenimui netiko,tai rinksis kažką iš tų gausių lyčių??

Anonimas

Anonimas portretas
Jis puikiai pasirodė per Laisvės partijos suvažiavimą. Visi taškai sudėti.

apie ŠIMAŠIŲ nemažai kalbama apie GARLIAVOS

apie ŠIMAŠIŲ nemažai kalbama apie GARLIAVOS portretas
p e d o f i l i j o s bylą, ko gero kalbos turi p a g r i n d ą;- tai rodo . kad jis yra IŠANGĖS g a u j o s narys , bei TRADICINĖS ŠEIMOS i š d a v i m a s- neatsakingai paliekant savo VAIKUS, sugadinant jų gyvenimą-ateitį--tai visiškai NEPRIIMTINA MORALINĖ laikysena ir n e v e r t a s sostinės MERO posto, kuris atstovautų VILNIEČIUS-- jo KALBOS ir VEIKSMAI skirtingi , kaip naktis ir diena.

Anonimas

Anonimas portretas
ale ta santuoka pernelyg sureiksminta,vaikai uzauga galima ir isibegt, juk visai svetimi vieni kitiems, juk nusibosta su tuo paciu desimtis metu trintis,cia tas pats kad desimtis metu tampyt tuos pacius ceverykus

bandysiu spėti

bandysiu spėti portretas
Gal dėl vieno iš sutuoktinių įnikimo į baltus miltukus?

siandien maciau

siandien maciau portretas
kaip zuikiai santykiauja

va taip ir buna

va taip ir buna portretas
kai lubrikantu nenaudojat-pritrina

sdss

sdss portretas
simasius ir tas kurvininkas

IŠANGĖS g a u j o s veikėjas ŠIMAŠIUS p r a š o

IŠANGĖS g a u j o s veikėjas ŠIMAŠIUS p r a š o portretas
žmonių s u p r a t i m o --apie jo p a r a z i t i n ę laikyseną tradicinės ŠEIMOS atžvilgiu.-- Tai veikėjas, kuris APGAULĖS būdu apgavo savo rinkėjus ir galiausiai i š l i n d o į viešumą su MĖŠLINA laikysena--i š d a v ę s ne tik VILNIEČIUS , bet ir ŠEIMĄ-- matosi kokie jo lengvabūdiški be jokios atsakomybės VEIKSMAI

turbut

turbut portretas
uztiko lovoj su simonko

KODĖL ?

KODĖL ? portretas
KODĖL BESISKIRIANTIS VIEŠINASI APIE SKYRYBAS--AR JIE GALVOJA APIE VAIKUS. JUK VISUOMENEI VIS VIEN AR SKIRIASI ŠIMAŠIU AR SAVICKAS AR DAR KAS. PAGAILĖKIT VAIKŲ.

nieko nedomina siu netradicines orentacijos veikeju

nieko nedomina siu netradicines orentacijos veikeju portretas
nei vestuves nei skyrybos --gaila vaiku.....

chi chi chi

chi chi chi portretas
Nutarė "berniukas",kad nuo dabar bus socialinė lytis - matyt nori keisti orientaciją
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių