Quantcast

Teismas M.Gelažnikui leido susitvarkyti iki rudens

Vilniaus apygardos teismas įpareigojo verslininką Marių Gelažniką iki rugsėjo 15 d. pertvarkyti savavališkai padidintas ir pakeistas vitrinas jo vadovaujamoje parduotuvėje (Didžioji g. 15, Vilnius).

Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos direktorei Dianai Varnaitei kelia nerimą tai, kad nors iki Vilniaus apygardos teismo sprendimo pabaigos liko vos 1,5 mėn., M. Gelažnikas dar jokių darbų nepradėjo. Departamento direktorė reikalauja, kad verslininkas įvykdytų teismo sprendimą.

Pastatas Didžiojoje g. 15 yra įrašytas į Kultūros vertybių registrą, tad darbai šiame kultūros paveldo objekte turi būti atliekami laikantis paveldo objektų tvarkybos technologijų, juos vykdyti turi teisę tik atestuoti specialistai. Jei M. Gelažnikas laiku ir tinkamai neįvykdys teismo nutarties, antstolis atliks priverstinio vykdymo veiksmus ir vėliau išieškos iš verslininko vykdymo išlaidas, o Departamentas kreipsis į teisėsaugos institucijas dėl baudžiamosios atsakomybės taikymo.

Primename, kad M. Gelažnikas už pažeidimus, susijusius su minėto pastato niokojimu ir pareigūnų teisėtų reikalavimų nevykdymu buvo ne kartą baustas. Departamento direktorė reikalauja, kad iki rugpjūčio 7 d. verslininkas informuotų apie veiksmus, kurių imsis ir pateiktų jų grafiką, kad būtų laiku ir tinkamai įvykdyta teismo nutartis. Taip pat verslininkas ne vėliau rugsėjo 15 d. turi informuoti apie įvykdymo rezultatus.


Šiame straipsnyje: Gelažnikas

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių