Quantcast

Teismas atmetė profsąjungų skundą dėl parlamentaro P. Gražulio

  • Teksto dydis:

Vilniaus apygardos teismas pirmadienį atmetė Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) skundą, kuriuo jie siekė, kad parlamentaras "tvarkietis" Petras Gražulis būtų patrauktas baudžiamojon atsakomybėn dėl veiksmų per seksualinių mažumų eitynes.

Profsąjungos skundė žemesnės instancijos teismo nutartį, kuria pritarta prokurorų pozicijai atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą parlamentaro atžvilgiu.

Tačiau apygardos teismas pirmadienį paliko galioti Vilniaus miesto apylinkės teismo spalio 14-osios nutartį, BNS sakė apygardos teismo atstovas Gintautas Stalnionis.

NPSS siekė, kad partijos "Tvarka ir teisingumas" frakcijos Seime seniūnui P.Gražuliui būtų iškelta baudžiamoji byla.

Jie kreipėsi į teismus prašydami pradėti šio Seimo nario baudžiamąjį persekiojimą dėl jo veiksmų pareigūnų atžvilgiu per vasarą Vilniuje vykusias seksualinių mažumų eitynes "Baltic pride".

Tačiau Vilniaus apylinkės prokuratūra tyrimą pradėti atsisakė, prokuratūros sprendimą spalį patvirtino ir apylinkės teismas.

Prieš homoseksualų eitynes Vilniuje šių metų liepos 27 dieną P.Gražulis buvo sulaikytas, kai su gėjų eitynių priešininkais bandė prasibrauti pro policininkų užkardą. NPPSS teigimu, parlamentaras mėgino prasiveržti pro pareigūnų užtvarą, priešinosi savo pareigas vykdantiems policininkams, galva tyčia smogdamas vienam iš jų. Po to Seimo narys buvo įsodintas į policijos automobilį ir išgabentas.

Vilniaus policija dėl to yra pradėjusi administracinę teiseną.

P.Gražuliui buvo skirta 200 litų bauda už tai, kad jis renginio metu Gedimino prospekte perėjo specialią policijos nutiestą "Stop" juostą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių