Teisiamas buvęs „Vilniaus vandenų“ vadovas nori dirbti miesto taryboje

Grįžti į straipsnį

as

as portretas
Jo, suįžūlėję darbdaviai Lietuvoje save laiko vos ne dievais. Sugrobę valstybės turtą dabar nori vergų su universitetiniu išsilavinimu, kurie dirbtų už 800 ar 1000 litų. Tegul mažina savo apetitus ir žmonėms moka po 3000 ar 5000 litų, tada pakankamai bus ir savų darbininkų. Apskritai, visa dabartinė valdžios politika yra žmonių dusinimo politika, bedarbių gamybos politika, ūkio žlugdymo politika. Kuo mažesni atlyginimai, tuo mažiau surenkama ir mokesčių, prarandama savi žmonės, smunka gamyba. Ši besitęsianti valstybinė nihilistinė politika greitai prives visą valstybę prie absoliutaus bankoroto ir lietuvių tautos bei Lietuvos valstybės merdėjimo. Blogai, kai vyriausybė ir Seimo dauguma nesupranta elementarių dalykų, kad tik darbas, darbas ir dar kartą darbas bei tinkamas už jį atlyginimą gali sukurti vertę, BVP, valstybės pajamas ir tvirtą, savimi pasitikinčią, moralę visuomenę. Kai valstybė visą ūkį paleidžia į godžias oligarchų ir smulkiesnių ryklių rankas, ji pati tampa jų įkaitu, kurią tada gali paspirti eilinė laisvos rinkos propagandos bobelė.

bliamba

bliamba portretas
nejau i politika eina tik verslininkai, ko prisidirbe, ukininkai, politiku giminaiciai. KA TAI SAKO APIE MUSU VALDZIA? KA PASESI TA IR PJAUSI. Yra specialus issilavinimas, pagal kuri ir turetu zmones i politika eiti, o cia? Kas darosi? Ein kam verslai ir vadovavimai NESISEKA, ar tokie zmones atgaivins miestus ir valstybe? Jei savam darze nesusitvarke. Absurdas.

aijai

aijai portretas
Tie tavo mokslai ir darbai kelia man labai didelį įtarimą.Pažįstu tave Dariau nuo vaikystės. Toks, koks esi,....buvai tada ir pasirodo išlikai.O kaip su daugybos lentele reikalai?

tai dabar

tai dabar portretas
visus seimunus ir savivaldybiu vadovus reikes y darba veziot is ,, zonos,, su antrankiais , visi vagys arba aferistai , visi sedeje kaliuzeje , sedintys ar besiruosiantys ten sest , gal is viso ministreijas , merija ir seima perkelt uz spygliuotos vielos , maziau bus islaidu veziojimui y darbo vietas.

maksas

maksas portretas
visi vagys ir aferistai spraudzias prie lovio us ka cia balsuot

manau

manau portretas
patys nesaziningiausi verziasi i politika,nes ten buvimas isvengti atsakomybes.

petka

petka portretas
uz kisininkavima reikia sodint i kalejima su turto konfiskacija ,o ne i miesto taryba

rj

rj portretas
na cia tai naglumo virsune

saulius

saulius portretas
valio,renkam,kodel gi ne! cia jau blia naglumo virsune,prisidirbes,yra teisiamas ir verziasi i valdzia!!! va taip turi atrodyt valdzia Lietuvoje. prisidirbo ir uzuot atsakes pagal baudziamo kodekso straipsnius ir pasodintas i kalejima aisku jei bus yrodyta kalte,pilietis tuctuojau vietoj to turi buti isrinktas i valdzia. kam sedet kalejime ir but islaikomam mokesciu moketoju,jei gali valdyti tauta ir tarnauti rinkejams!

Guoda

Guoda portretas
vIEŠPATIE,KOKS PANAŠUS ,NET IŠORIŠKAI,Į BUVUSĮ TRAKŲ VANDENŲ JONĄ PUIŠĮ. TAS IRGI Į RINKIMUS EINA SOCIALDEMOKRATŲ SĄRAŠE,NORS NUO BAUDŽIAMŲJŲ BYLŲ LYG IR IŠSISUKO.

vytautas

vytautas portretas
tai dar vienas būdas vagyms ir aferistams ,kuriems iškeltos baudžiamosios bylos,išvengti bausmės.Nesuprantu,jei vagis sėdi tardymo izoletoriuje ir tuo metu gali kandidatuoti į savivaldą ar seimą.Gal DAKTARUI reikėjo kandidatuoti į savivaldos rinkimus ir būtu paleistas.Kol vyktu rinkimai jis laisvai būtu galėjas savo reikaliukus sutvarkyti,o parašus privalomus būtu surinkes.

tik

tik portretas
sėdėjo už grotų, už pinigų išvogimą, visi tai žinojo, o dabar už mėnesio bus deputatas, o gal ir Vilniaus meras, praktikos kaip vadovauti ir vogti turi pakankamai

nu

nu portretas
tik vagiu ir kysininku mums valdzioje ir truksta,numaus liaudziai paskutines kelnes

Vytas

Vytas portretas
...vėl vagims žalia šviesa į rinkimus, kada pradėsim rinkti dorus žmones... bet ir naglas tas niekšelis...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių