Teisiamas buvęs „Vilniaus vandenų“ vadovas nori dirbti miesto taryboje

Teismas antradienį nepradėjo kyšininkavimu kaltinamo buvusio bendrovės „Vilniaus vandenys“ vadovo Dariaus Norkaus baudžiamosios bylos.

D. Norkus – nepriklausomas kandidatas į Vilniaus miesto tarybą. Jo advokatė teismo paprašė kreiptis į Vyriausiąją rinkimų komisiją, ji turėtų nuspręsti, ar leisti D. Norkų teisti dėl kyšininkavimo.

Prasidėjus teismo posėdžiui buvęs bendrovės „Vilniaus vandenys“ vadovas D. Norkus patvirtino, kad jis yra nepriklausomas kandidatas į Vilniaus miesto tarybą.

Į Vyriausiąją rinkimų komisiją kreiptis leidimo teisti 47 metų D. Norkų teismo paprašė jo gynėja ir valstybinį kaltinimą palaikantis prokuroras.

O kartu teisiamo buvusio bendrovės „Vilniaus vandenys“ rinkodaros direktoriaus Nerijaus Laurinaičio advokatas teismui sakė, kad į Vyriausiąją rinkimų komisiją kreiptis nereikia, nes kitas teismo posėdis įvyks jau po rinkimų – esą tuomet, jei D. Norkus būtų išrinktas į tarybą, į komisiją reikėtų kreiptis antrą kartą.

„Ne vien tik iki rinkimų yra neliečiamybė, bet iki pirmo tarybos posėdžio. Kada tas posėdis įvyks – nėra žinoma. Todėl teismas dabar turėtų kreiptis į rinkimų komisiją“, – sakė Vilniaus apygardos prokuroras Giedrius Tarasevičius.

36 metų N. Laurinaitis į teismo posėdį neatvyko – jam nepavyko įteikti šaukimo. Ar kreipsis į Vyriausiąją rinkimų komisiją, teismas paskelbs ketvirtadienį.

Darius Norkus sako, kad jam iškelta baudžiamoji byla – susidorojimas prieš rinkimus.

„Aš manau, kad tai bandymas pakenkti man rinkimams – yra daug biurokratų, kuriems aš nepalankus. Aš kandidatuoju į Vilniaus tarybą ir turiu miestiečių palaikymą ir manau, kad tai bandymas su manimi susidoroti“, – pasibaigus posėdžiui sakė D. Norkus

Vilniaus trečiasis apylinkės teismas šiandien paskelbė nutartį kitoje byloje, kurioje buvo nagrinėjamas D. Norkaus skundas dėl atleidimo iš darbo. Teismas atmetė buvusio bendrovės „Vilniaus vandenys“ vadovo skundą, tad jis nebus grąžintas į darbą. Šią nutartį D. Norkus žada skųstį.

„Vilniaus vandenų“ vadovai D. Norkus ir N. Laurinaitis teisiami už tai, kad iš vienos viešojo pirkimo konkursą siekiančios laimėti bendrovės komercijos direktoriaus reikalavo kyšio.NAUJAUSI KOMENTARAI

as

as portretas
Jo, suįžūlėję darbdaviai Lietuvoje save laiko vos ne dievais. Sugrobę valstybės turtą dabar nori vergų su universitetiniu išsilavinimu, kurie dirbtų už 800 ar 1000 litų. Tegul mažina savo apetitus ir žmonėms moka po 3000 ar 5000 litų, tada pakankamai bus ir savų darbininkų. Apskritai, visa dabartinė valdžios politika yra žmonių dusinimo politika, bedarbių gamybos politika, ūkio žlugdymo politika. Kuo mažesni atlyginimai, tuo mažiau surenkama ir mokesčių, prarandama savi žmonės, smunka gamyba. Ši besitęsianti valstybinė nihilistinė politika greitai prives visą valstybę prie absoliutaus bankoroto ir lietuvių tautos bei Lietuvos valstybės merdėjimo. Blogai, kai vyriausybė ir Seimo dauguma nesupranta elementarių dalykų, kad tik darbas, darbas ir dar kartą darbas bei tinkamas už jį atlyginimą gali sukurti vertę, BVP, valstybės pajamas ir tvirtą, savimi pasitikinčią, moralę visuomenę. Kai valstybė visą ūkį paleidžia į godžias oligarchų ir smulkiesnių ryklių rankas, ji pati tampa jų įkaitu, kurią tada gali paspirti eilinė laisvos rinkos propagandos bobelė.

bliamba

bliamba portretas
nejau i politika eina tik verslininkai, ko prisidirbe, ukininkai, politiku giminaiciai. KA TAI SAKO APIE MUSU VALDZIA? KA PASESI TA IR PJAUSI. Yra specialus issilavinimas, pagal kuri ir turetu zmones i politika eiti, o cia? Kas darosi? Ein kam verslai ir vadovavimai NESISEKA, ar tokie zmones atgaivins miestus ir valstybe? Jei savam darze nesusitvarke. Absurdas.

aijai

aijai portretas
Tie tavo mokslai ir darbai kelia man labai didelį įtarimą.Pažįstu tave Dariau nuo vaikystės. Toks, koks esi,....buvai tada ir pasirodo išlikai.O kaip su daugybos lentele reikalai?
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių