Quantcast

Tbilisio miesto savivaldybė tapo „Air Lituanica“ akcininke

  • Teksto dydis:

Gruzijos sostinės Tbilisio miesto savivaldybė įsigijo UAB „Air Lituanica Club“ akcijų ir tapo oro linijų bendrovės „Air Lituanica“ akcininke, praneša Vilniaus miesto savivaldybė.

Sutartis buvo sudaryta Vilniaus miesto savivaldybės siūlymu ir atsižvelgiant į 2009 m. Vilniaus ir Tbilisio susigiminiavimo sutartį. Pastarojoje numatyta, kad miestai sieks didinti bendradarbiavimą turizmo, kultūros ir verslo srityse.

Gruzijos sostinės savivaldybė pasirašė 860 paprastųjų vardinių „Air Lituanica Club“ akcijų, už kurias iki rugsėjo 13 d. privalės sumokėti 86 tūkst. litų.

Nuo šiol Tbilisio savivaldybė turės balso teisę bendrovės visuotiniame akcininkų susirinkime, bei visas Lietuvos Respublikos įstatymų ir „Air Lituanica Club“ įstatų akcijų suteikiamas turtines ir neturtines teises.

83 proc. UAB „Air Lituanica“ akcijų priklauso Vilniaus miesto savivaldybės įmonei UAB „Start Vilnius“, o likusi dalis akcijų – 17 proc. – UAB „Air Lituanica Club“. Šiuo metu įmonė jau vykdo reguliarius skrydžius į Briuselį ir Amsterdamą.

Nuo rugpjūčio 5 d. prasidės keturis kartus per savaitę vyksiantys „Air Lituanica“ skrydžiai į Berlyną. Šių metų rudenį „Air Lituanica" pradės skrydžius ir į Maskvą, Miuncheną ir Prahą. „Air Lituanica“ skrydžiai yra vykdomi bendradarbiaujant su Estijos oro linijų bendrove „Estonian Air“.

Iki 2015 m. „Air Lituanica“ skrydžių žemėlapį sudarys 13-16 maršrutų, per metus planuojama pervežti po 500-600 tūkst. keleivių. Įmonės veikla Lietuvoje sukurs apie 1500 darbo vietų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių