Quantcast

Tarybos narė J.Žeimienė įtariama pavogusi 2 mln. litų (papildyta)

Vilniaus vicemero posto, kuruojančio miesto paslaugų ir ūkio sritis siekianti Jūratė Žeimienė įtariama neteisėtai su kitais asmenimis pasisavinusi 2,3 mln. litų.

Pinigus moteris esą paėmė iš bendrovės „Būsto investicijų valdymas“, kuriai vadovavo iki šių metų pradžios, tačiau bedrovės akcijas vėliau pardavė koncernui Rubicon group priklausančiai bendrovei „City service“.

Vakar, vasario 3 dieną, bendrovė „City Service“ kreipėsi į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybą (FNTT) dėl galimos J.Žeimienės nusikalstamos veiklos.

„FNTT pareigūnams perdavėme „City Service“ teisininkų ir finansininkų surinktą medžiagą apie galimą finansinių machinacijų grandinę“, - teigė „City Service“ generalinis direktorius Žilvinas Lapinskas.

Bendrovės FNTT perduotoje medžiagoje yra duomenų, atskleidžiančių galimus Vilniaus miesto valdžios atstovų ir organizuoto nusikalstamo pasaulio  ryšius.

Galimi finansinių nusikaltimų faktai paaiškėjo bendrovei „City Service“ įsigijus 99,9 proc. bendrovės „Fervėja“ akcijų. „Fervėjai“ priklauso 100 proc. „Būsto investicijų valdymas“ akcijų. „Būsto investicijų valdymas“ valdo keturias Vilniaus komunalines bendroves: „Karoliniškių būstas“, „Viršuliškių ūkis“, „Naujamiesčio būstas“ ir „Antakalnio ūkis“.

„Perėmę bendrovės „Būsto investicijų valdymo“ valdymą išsiaiškinome, kad buvusi bendrovės akcininkė ir direktorė sudarė sutartį ir pasirašė aktus, kurių pagrindu vienai Kaliningrado srityje registruotų įmonių už  galimai fiktyvias žodines konsultacines paslaugas buvo išmokėta 2,3 mln. litų“, - sakė Ž. Lapinskas.

Pinigai praeitų metų pabaigoje ir šių metų pradžioje buvo grynaisiais išmokami įmonės kasoje asmenims, kurie gautus pinigus galėjo pasisavinti ir pasidalinti su galimo finansinio nusikaltimo organizatoriais ir J.Žeimiene.

Pati tarybos narė J. Žeimienė portalui atsisakė komentuoti, kaip pradingo iš jos valdytos bendrovės daugiau nei 2 mln. litų.

Bendrovės pateiktą skundą FNTT ji pavadino politiniu susidorojimu. Tačiau kodėl verslininkams, kuriems ji pati  pardavė bendrovę, prireikė susidoroti su ja, kaip su politike, J.Žeimienė neatsakė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių