Quantcast

Tarptautinio verslo mokyklos direktorius paliko ilgametį postą

Nuo 2006 metų Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos (VU TVM) direktoriaus pareigas ėjęs Julius Niedvaras šiandien perleido ilgametį postą. To priežastis – įkurtas nuosavas verslas. VU TVM vadovo pareigas laikinai perims iki šiol direktoriaus pavaduotojo  mokslui, inovacijoms ir kokybei pareigas ėjusi Dr. Erika Vaiginienė.

„Juliaus Niedvaro vadovavimas mums visiems yra puikus sėkmingos lyderystės pavyzdys ir esame be galo dėkingi jam ne tik už mūsų kaip švietimo įstaigos pasiektus puikius rezultatus ir konkurencingumą, bet ir už išskirtinį gebėjimą motyvuoti, palaikyti ir įkvėpti žmones“, – sakė E. Vaiginienė.

Pasak nuo šiandien laikinai direktoriaus pareigas einančios mokslų daktarės, VU TVM tęs darbus įprastai, veikloje pokyčių nenumatoma, o naują direktorių ketinama paskirti jau artimiausiu metu.

Už ilgą laiką sėkmingai vykdytą VU TVM veiklą J. Niedvarui padėkoti atvykęs Vilniaus universiteto (VU) laikinasis rektorius prof. Jūras Banys sakė, kad VU TVM, kaip ir iki šiol, visuomet turės VU, kaip steigėjo, palaikymą, mokslo institucijos ir toliau tęs bendradarbiavimą studijų ir mokslo srityse.

VU TVM įkurta 1989 metais. Tai aukštąjį universitetinį išsilavinimą teikianti verslo mokykla, kuri vykdo bakalauro ir magistrantūros studijų programas, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu atlieka verslo bei verslumo tyrimus, teikia vadovų mokymų ir kitas specializuotas bei inovatyvias paslaugas verslo ir viešąjam sektoriams. VU TVM steigėjas – Vilniaus universitetas.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių