Quantcast

Tarandės gyventojai piktinasi: panaikintas 4 maršruto mikroautobusas

Nuo penktadienio 4 maršrutiniu mikroautobusu į Tarandę ir Perkūnkiemį važinėjantys vilniečiai turės sėsti į viešojo transporto autobusus.

Vilniaus miesto savivaldybė nusprendė, kad mikroautobusas „Stotis-Perkūnkiemis“ sostinės gyventojams yra nereikalingas.

Pasipiktinę gyventojai skundžiasi, kad jiems ypač reikalingas maršrutas panaikinamas. Jų teigimu, autobusai važiuoja per retai, o ir susisiekimas maršrutiniais mikroautobusais yra patogesnis.

„Vilniaus viešojo transporto“ generalinis direktorius Gintaras Nakutis portalui diena.lt teigė, kad vilniečiai neturėtų bijoti, kad namus ar darbą pasieks sunkiau. Jo teigimu, maršrutinis autobusas „52A“ dažniau kursuos maršrutu „Pašilaičiai-Tarandė“. Piko valandomis autobusas į stoteles turėtų užsukti kas 15-20 minučių.  Ne piko metu autobusai kursuos kas 30-40 minučių.

Viešojo transporto pasikeitimai

Savivaldybė informuoja, 62 mikroautobuso maršrutą pakeis jau nuo šiandien pakoreguotas 52APašilaičiai–Tarandė“ autobusų maršruto tvarkaraštis. Šio maršruto autobusai važiuos dažniau. Taip pat ilginamas šio maršruto darbo laikas darbo ir poilsio dienomis: autobusai darbo dienomis važiuos nuo 6.00 val. iki 22 val., o poilsio nuo 6.30 val. iki 22 val. Piko metu autobusai važiuos kas 15–20 minučių, ne piko metu kas 25–30 minučių. Keleiviai į 5 maršrutų autobusą galės persėsti Gedvydžių stotelėje, į 33, 46, 48, 55 ir 55A autobusus Juliaus Juzeliūno stotelėje, o Pašilaičių žiede į 11, 16, 19 maršrutų troleibusus bei 33, 46, 48, 55 ir 55A autobusus (pridedamas grafikas).

2-ojo mikroautobuso maršrutą  iki Fabijoniškių sėkmingai iki šiol dubliavo 53 autobusas, kursuojantis nuo Stoties ir vežantis pro P. Žadeikos, L. Giros, S. Stanevičiaus gatves. Esant poreikiui, šio maršruto  autobusų skaičius bus padidintas.

Vietoj 4 mikroautobuso, vykstančio iš Stoties į Perkūnkiemį pro Šeškinę, svarstoma galimybė paleisti Viešojo transpoto parko darbuotojams skirtus  mikroautobusus visuomeninio transporto bilietų kainomis.

Taip pat ieškoma kitų būdų, kaip optimaliau pakoreguoti visuomeninių autobusų maršrutus iki Perkūnkiemio rajono.NAUJAUSI KOMENTARAI

kazinkas

kazinkas portretas
prie ko cia Klaipeda?

joooo

joooo portretas
va tą poną pastatyti 20-40 min stotelėje patripsėti... gal tuomet blaivesnės mintys galvoje atsiras

aiste

aiste portretas
Esu vilnietė, gyvenanti Tarandėje, ir galiu pasakyti, kad Tarandės gyventojai 4 - to maršruto mikroautobusu nesinaudojo, o naudojosi 62, nes tik jis važiuodavo iš ir į Tarandę. 4-tas mikroautobusas priklausė Perkūnkiemiui.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių