Quantcast

“Tamsta muzika” festivalyje koncertuosiantis Shaggy: esu paprastas žmogus (išskirtinis interviu)

Pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiantis Shaggy (JAV) sako tikrai žinantis, kad “Tamsta muzika” festivalyje bus nuostabu, ir ragina visus nusiteikti triukšmingam vakarėliui. Jį išvysime jau šį penktadienį,  Liepos 12d.  “Meilės” scenoje, pastatytoje Trakų pilies pusiasalyje.

- Gimėte Jamaikoje, vėliau, būdamas 18-os, persikėlėte į Niujorką, kur pradėjote savo muzikinę karjerą. Kas jus paskatino dainuoti?

- Aš niekada nelankiau jokių kursų, bet dainavau nuo mažens - mano aplinka buvo tikrų tikriausias muzikinis koledžas. Muzika buvo galinga jėga, jos dėka radau savo talentą ir troškimus.

- Kaip prasidėjo jūsų pasaulinė karjera?

- “Oh Caroline” buvo daina, pamėtėjusi mane į pasaulinę sceną, o albumu “Hot shot” įgavau tikrą pagreitį, įjungęs aukštąją pavarą (juokiasi).

- Danuojate nuo 1990 metų iki dabar, 5 kartus buvote nominuotas Grammy, išleidote begalę albumų, surengėte daugybę koncertų milijoninėms minioms. Ką jūs asmeniškai laikote savo didžiausiu pasiekimu?

Grammy laimėjimas už geriausią reggae albumą buvo malonus įvertinimas, bet labiausiai didžiuojuosi galėjęs dainuoti Michael’o Jackson’o dainas jo tribute koncerte Madison Square garden Niujorke.

- Pasirinkote savo sceninį vardą dėl vešlių plaukų (shaggy – angl. gauruotas, aut. pastaba). Ar jūsų įvaizdis vis dar toks pat?

- Ne, aš mėgstu keisti šukuosenas, priklausomai nuo nuotaikos.

- Esate muzikantas, dainų autorius, reperis, Grammy laimėtojas. Tačiau niekada nesame matę straipsnių apie jus bulvarinėje spaudoje, jokių skandalų…

- Aš gerai pasikaustęs norėdamas išlikti paslaptingu, mane sunku šnipinėti (juokiasi).

- Lietuvoje koncertuosite pirmą kartą, mes puikiai žinome jūsų hitus “Boombastic”, “It wasn’t me”. Koks bus jūsų pasirodymas?

- Atvykite paklausyti manęs, nusiteikę triukšmingam, išprotėjusiam, nuotaikingo siautulio pilnam vakarėliui, nes toks esu ir aš pats. Esu koncertavęs panašios kultūros šalyse, tad tikrai žinau, kad „Tamsta muzika“ festivalyje bus tiesiog nuostabu.

- Ar anksčiau esate girdėjęs apie mūsų šalį?

- Žinoma! Jei Pitbull yra misteris Pasaulis, tai aš norėčiau vadintis globalistu (juokiasi). Esame pravažiavę Lietuvą turo po Europą metu.

- “Tamsta festivalyje” koncertuosite  penktadienį,  “Meilės” scenoje, pastatytoje nuostabiame Trakų pusiasalyje. Ar turėsite laiko mėgautis?

- Būsiu pas jus dvi dienas, tad pasistengsiu sugerti viską be išankstinių nusistatymų, atsipalaiduosiu, leisiu įvykiams tekėti laisvai – esu paprastas žmogus (juokiasi).NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių