Quantcast

Taisyklės automobilių savininkams Vilniuje naktį negalioja?

Mėnesio pradžioje Savivaldybė sugriežtino automobilių laikymo tvarką. Tačiau įgyvendinti naująsias taisykles skuba ne visi.

Automobilių negalima palikti ne tik ant žalios vejos ar šaligatvių, bet ir ant nutryptos žolės, visų tipų vaikų žaidimų aikštelėse, gėlynuose, ant pėsčiųjų ir dviračių takų – tokios taisyklės mieste įsigaliojo nuo liepos 1-osios. Už jų nesilaikymą miesto valdžia graso nuo 20 iki 2 tūkst. litų baudomis. Žinoma, tai darys ne jie patys, o policijos pareigūnai.

Tačiau įgyvendinti naująsias taisykles kur kas sunkiau nei jas sudaryti. Vilnietis Marius pasakojo, kaip gavo baudą už tai, kad paliko automobilį prie namų ant žalios vejos. Nuvykus į policiją pareigūnai jam maloniai paaiškino: jei iki 9 val ryto kitą kartą jis išvažiuos, baudžiamas nebus – pareigūnai vis tiek anksčiau neis, be to, visi supranta, kad žmonės neturi kitos išeities ir atvažiuoja nebent tuomet, kai gauna kaimynų skundą.

„Man labai keista, jei policija taip pasakė, bet bent mūsų skyrius dirba nuo 6 ryto iki 2 val. nakties. Tikrai nėra taip, kad iki 9 val galėtum laikyti automobilį nors ant gėlyno. Taip, prioritetą teikiame skundams, tačiau važiuojame ir kai iš kitų šaltinių sužinome apie pažeidimus“, - sakė Savivaldybės viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Gintaras Tamošiūnas.

„Žinoma, baudų netaikome aklai. Jei matome, kad kieme tikrai nėra vietos, užberta specialiai dalis aikštelės skalda ar panašiai, nepuolame visų bausti. Veikia protingumo kriterijus“, - sakė G.Tamošiūnas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių