Quantcast

Švieslentės į Vilniaus stotelės grįš per rugpjūtį ir rugsėjį

  • Teksto dydis:

Vilniaus mieste penktus metus bandomas įgyvendinti informacinių švieslenčių viešojo transporto stotelėse projektas per artimiausius mėnesius turėtų būti baigtas.

Iki rugsėjo pabaigos stotelėse iš viso atsiras 40 švieslenčių su nauja programine įranga. Jos bus prijungtos prie pastovaus elektros tinklo, kas, tikimasi, leis keleiviams jomis naudotis sėkmingiau nei per ankstesnius bandymus.

"Didžiąją dalį planuotų švieslenčių per šitą mėnesį statysime. Per rugpjūtį ir rugsėjį bus 40 švieslenčių. Čia tos pačios švieslentės, tik jos turės atnaujintą programinę įrangą ir jos bus prijungtos prie pastovaus elektros tinklo, ne prie šviesoforų", - BNS pasakojo savivaldybės įmonės "Susisiekimo paslaugos" direktorius Gintas Bliuvas.

Jo teigimu, bus pakoreguotas švieslenčių išdėstymo tinklas - jos atsiras "strategiškai patogesnėse keleiviams vietose".

Pasak G.Bliuvo, šiuo metu švieslenčių projekto klaidos taisomos įmonės lėšomis. Tuo metu už pačias švieslentes, anot jo, jau sumokėta seniau.

"Kai mūsų įmonė perėmė tą projektą daryti, dabar viskas bus jau sutvarkyta ir viskas veiks. Bus ant naujų stovų gražiai sudėtos, patogiai kad būtų, kad veiktų", - patikino G.Bliuvas.

Vilniaus meras Artūras Zuokas savaitraščiui "Veidas" prieš kelias savaites sakė, kad švieslenčių pirkimas ir įrengimas 2008 metų lapkritį kainavo 962 tūkst. litų. Miesto vadovas tuomet taip pat aiškino, kad visus darbus rangovas įsipareigojęs baigti liepos mėnesį.NAUJAUSI KOMENTARAI

kuokas

kuokas portretas
ne rusijos tipo mieste daryti kazka panasaus.kiek ju liks veikianciu,jeigu jas statyts negru rajonuose?
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių