Sukrečiantys vaizdai iš COVID-19 skyrių: filmas „Pasirinkimo kaina“ kviečia susimąstyti

Grįžti į straipsnį

Rimas

Rimas portretas
Sia nesamone, butu galima suliginti su paskutiniu klaidingai isrinktos valdzios atodusiu. Sorosiniu uteliu , knibzdejimas.

Pfizer Vakcina

Pfizer Vakcina portretas
Prascrolinau gal 30 komentarų. Šiaip niekada komentarų neskaitau ir nerašau. Eilinį sykį įsitikinau, kad Adekvatus žmonės komentaruose nesimurkdo. Jie daro tai ką turi daryti Adekvatūs žmonės. O pasiklydę Ežiukai toliau vienas ant kito pila purvą kibirais. Kasdiena vyksta natūrali atranka kaip visada.

Anonimas

Anonimas portretas
Sumontuotas is neaiskiu pasaulio ligoniu pooperaciniu palatu gabaliuku, Igarsinimas neatitinka kadru ir judesiu. Vienu zodiu ,,siaubiakas,, durnam lietuvos baudziauninkui. NETIKIM tomis fasistu pasakelem. MES JUS isgamos ISKARSIM.

By. Rka deėjęs

By. Rka deėjęs portretas
Filmas BAMBALIMMNIAMS :-))))) Diewobaimyngoms AWYMS :-)))) Kas tokia chuinua gali spoksoti SUREZISUOTA PROPAGANDA????

As

As portretas
Nekniskit cia smegenu su savo nesamonem, kiek jau nu guli reanimacijo?j , koks tolkas visus skiepyti , jei daugiausia myrsta tik senyvi ,plus nerrikia buti ptofesiorium, kad suprastum ,kad siti ekspermentiniai preparatai 100proc garantuoju , kad arba iskart atsilieps sveikatai arba laikui begant, reikia buti visisku nesimaneliu, kad leistis sita suda,geriau nuo koronos numirsiu ,nei lesiuos kazkoki mesla

Bebaimė

Bebaimė portretas
Didžiulė pagarba medikams! Jiems reikia skirti valstybines premijas. Pažiūrėjau ,,filmuką,, nuomonės nekeisiu. Geriau ,,mirti,, nuo ligos, nei nuo vakcinų. Suprantu, viena vakcina iki gyvenimo pabaigos, bet jų bus begalė. Išgamų globalistų tikslas patys žinote - žmonijos naikinimas.

Humanbeing

Humanbeing portretas
Pasirinkimo kaina? Pasirinkau. Prieš pora savaičių persirgau Covid. Savo pasirinkimo nekeisčiau. Visų pirma, nes tokią užkrečiamą ir pavojingą ligą pasigavau tik dabar, po tiek laiko. Visu antra, lyg paprastas peršalimas tik šiek tiek ilgiau užsitęses ir atrodo niekad nepasibaigsiantis. Svarbu tik pajutus pradėt gydytis, mušti temperatūra paracetamoliu, gerti belekiek arbatos. Jei kosėjat, gerti vaistus skystinančius gleives. Gulėti, miegoti. Labai svarbu gerti vitaminus zn, c, d padidintomis dozėmis:) dažnai patys žmonės šitą kovidą užsileidžia, nesigydo iki kol visai blogai nepasidaro.

Shadow

Shadow portretas
24) mirė Kinijos olimpinis čempionas Gilbert Kwemoi. 25) Miršta buvęs Franck Berrier futbolininkas. 26) Belgijos futbolininkas Jente Van Genechten patiria širdies smūgį. 27) miršta Venesuelos maratono čempionė Alexaida Guedez. 28) 29-erių Jose dos Reisas avarija aikštėje ir jį reikia atgaivinti. 29) Diego Ferchaud kenčia nuo širdies arešto. 30) ASV Baden austrų žaidėjas griūna aikštėje ir jam reikia atgimimo. 31) 16-metis futbolininkas Bergame kenčia nuo širdies arešto. 32) miršta 27-erių Belgijos futbolininkas Jens De Smet. 33) 13-metis futbolininkas aikštėje patiria širdies smūgį. 34) Dylan Rich futbolininkas miršta. 35) Birati klubo Miunster žaidėjas kenčia nuo širdies smūgio. 36) Abou Ali susiduria su širdies areštu. 37) Sebastian Bos čiuožėjas miršta. 38) Miršta buvęs NFL Pro Parys Haralson. 39) Francis Perron futbolininkas mirė. 40) 19-metis FC Nantes futbolininkas patiria širdies smūgį. 41) Vokietijos tinklinio treneris, Traktor Divitz mire.

Shadow

Shadow portretas
1) 33 metų profesionalus šokėjas Santo Giuliano po medicininės praktikos patiria širdies smūgį. 2) Jalen Leavey futbolininkas miršta. 3) Tirrell Williams futbolininkas miršta. 4) Okafor Kelechi futbolininkas miršta. 5) Lee Moses futbolininkas miršta. 6) Stephen Sylvester futbolininkas miršta. 7) Emmanuel Antwi futbolininkas mirė. 8) Cayetano Nsofor futbolininkas mirė. 9) Moira Claire Arney yra miręs. 10) Andrew Roseman beisbolo metikas miršta. 11) Nickolas Lawrinas futbolininkas miršta. 12) Mikelis Lugo Kankinys miršta. 13) Devon DuHart futbolininkas miršta. 14) Ivan Hicks futbolininkas miršta. 15) Joe Bradshaw futbolininkas mirė. 16) Drake Geiger futbolininkas miršta. 17) Miršta Joshua Ivory futbolininkas. 18) miršta Quandarius Wilbur futbolininkas. 19) Dimitri McKee futbolininkas miršta. 20) Miršta regbistas Dave Hyde. 21) Yusuke Kinoshita beisbolininkas miršta. 22) Olivia Podmore olimpinių žaidynių dviratininkė žuvo. 23) Speedster Cameron Burell yra miręs.

Pensininkas

Pensininkas portretas
PSO kuria siužetą apie pandemijos valdymą Kaune. Taip pakliuti i renimacija nera smagus reikalas, teko su sunkia liga pabuvoti, didele problema ten pakliuvus, ligonines neturejimas-trukumas vaistu, net nuo sukilusios aukstos temperaturos, teko namiskiams atvesti. Taip kad jei neturi kas tavimi rupinasi, tai is ten jau ir savo kojom nebeiseisi.. Bet siuo metu kai zmones istisai tik gasdinami, bijokit, skiepykites.. o kas atsakys uz ju zala, juk jie nera garantas? slykstu..

tu

tu portretas
Kiek visiskai nuzmogejusiu "komentatoriu"!Ar yra dar padoriu zmoniu like Lietuvoje???

to nrk

to nrk portretas
Komentuoja čia toliai, botai ir šiaip trumpo proto veikėjai, kuriem sujungti du tašku trumpiausia linija yra virš suvokimo.

Filmas

Filmas portretas
matosi kad ne realiai viskas. Režisieriui 2

Leidžia mūsų pinigus isterikai kelti

Leidžia mūsų pinigus isterikai kelti portretas
Ir melagienos rodo. Geriau pateikte statistika kiek mirė nuo eksperiment vakcinos

Troliai

Troliai portretas
Čiulpia Liliputinui už Rublį.

O kiek eksperimentinės vakcinos pareikalavo auku

O kiek eksperimentinės vakcinos pareikalavo auku portretas
Tą Valstybė , proteguodami vakc gamintijus nuslepė nuo gyventojų. Tik miršta vienas po kito. Įpač sportininkai. Kol bus mokami nuo 100 iki50% priedai savivaldybės dar. , medikams ir vyriausybėi nieko nepasikeis. Covid isterija ilgai bus

Baidyklės ieškotojams

Baidyklės ieškotojams portretas
Baikit gert vaistus tų pačių farmacininkų sukurtus, baikit naudotis ligoninės paslaugomis, jūsų imunitetas jus visus išgelbės. Vaistuose taip pat yra čipai, tik nieks dar nekalba apie tai. Pasiskaitykite FB, tikrai rasit tiesą.

prie sovietų

prie sovietų portretas
tokių nesamonių nebuvo.

cha

cha portretas
nejuokinkit su savo sovietinės propogandos metodais sukurtais ale dokumentiniais filmais

O kam tokius filmus demonstruoti?

O kam tokius filmus demonstruoti? portretas
Kad žmonės bijotų ir bėgtų skiepytis, neaišku, kuo. Per šimtą metų niekas niekada nebruko vakcinų, nereklamavo, nebaugino. Matyt, kuo toliau, tuo žmonės darosi kvailesni. Kalbu apie valdančiuosius ir patiklius jų rėmėjus. Ateina beviltiška kartá...

Sazines nulis

Sazines nulis portretas
Kiek jiem moka uz tokia propoganda!?zmogus ant aparatu pajungtas, issigandes ir naudojasi jo bukle, kad apie skiepus pasakytu.. kai skiepai visi zino isvis be atsakomybes gaminti

j

j portretas
paskutiniu metu pradejo transliuot ,vokieciu "punkt 12" irgi..reportazus is ten renge 2 dienas

manau

manau portretas
Ligoninėse ir ligoninių reanimacijos skyriuose guli tiek skiepyti, tiek neskiepyti. Gulint reanimacijoje 2-4 savaites be artimųjų priežiūros, negydant kitų - gretutinių , įsisenėjusių ligų sergantieji tiesiog numarinami. Tokiems ligoniams reikalinga pastovi priežiūra kad neatsirastų pragulos, žaizdos, kad jie tiesiog nesupūtų gyvi....miršta nuo nepriežiūros ir negydymo gretutinių ligų kurios susirgus covid niekur nedingsta, dingsta tik gydymas...numarina.

manau

manau portretas
Vaizdai sukrečiantys, nes susirgusius tiesiog gyvus supūdo, pagrinde miršta dėl nepriežiūros.

nrk

nrk portretas
Kokios jus visi komentatoriai siuksles ir padugnes. Pandemijos metu rasyti tokius slukscius komentarus!!! Jus tikrai jau NE ZMONES - kaip jus dar zeme nesioja???. Paziurekit kas darosi visoje Europoje. Kiek uzsikretusiu, serganciu, mirusiu.

Anonimas

Anonimas portretas
ATMATA, turėk pagarbos Konstitucijai, demokratijai, žmogaus teisėms ir apskritai žmogui. Neremk režimo vykdomos segregacijos, prievartos, žeminimo, žmogaus teisių ir Konstitucijos pažeidimų. Apskritai, serga ir miršta tiek skiepyti, tiek neskiepyti, taip kad propagandinius filmukus rodykite mirštantiems nuo skiepo šalutinių poveikių ir paskiepytiems mirties patale, o neskiepyti kaip nors ir be propagandos išsivers. Kam lemta, tam lemta.

ddadas

ddadas portretas
Nei vieno nemaciau sergancio Covid 19 nuo pat pandemijos pradzios. Is kur tiek mirusu. Yra ziniu kad gydytojai palieka pacientus be prieziuros ir jie taip numirsta negave oro. O mirsta jie nuo ivairiu gripu simptomu.

Atmata

Atmata portretas
Yra toks upelis ir žmogaus tipas! Turėkit pagarbos žuvusiem nuo covid ir gydytojams!

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
O gal čia tiesiog spektaklio tęsinys, tik mes neturime programėlių ir nežinome, kas kokį vaidmenį atlieka?

taigi

taigi portretas
Įdomu, kokia "Pasirinkimo kaina", tai kiek kainavo propagandinis filmas ir kas už jį sumokėjo? Žurnalistai aūūūū :))) gal ir jums trupiniai byra?

tai

tai portretas
Kiek pinigo prasuko patriotų šaika per šį propagandinį filmuką? Galima konkrečią sumą?

kaunietis

kaunietis portretas
filmas pigiai sukurtas maziau kainuoja negu išlaikyt tarybini profesoriu tautos teva vytauta ir svetka kulinarijos šoumene ,

idomu

idomu portretas
Paskiepyti į reanimaciją nepakliūna ir nemiršta nuo covid, bent taip sako zombiai po trijų švirkštų lobotomijos į kairį pusrutulį :)))

> idomu

> idomu portretas
gaila gydytojų, deda visas pastangas, kad išgelbėti dažną kartą tą, kuriam pačiam į savo gyvybę nusispjauti. Per tokius jus miršta ir kiti žmonės, nes jų gelbėjimo brigadas ir lovas atimate. Dauguma taip ir neišaugo iš viduramžių laikų, tik rėkti savo sukurtas pasakas temoka.

> idomu

> idomu portretas
pakliutum į reanimalką kitaip užgiedotum paukšteli. Kai matai kai normalus žmogus realiai skęsta ir tu jam nieko padaryti negali, atmeti visas kvailas sąmosklo teorijas. Eik padirbk COVID reanimcijoje, pamatysi, kad miršta ne tik senoliai. Nors iš kitos pusės- kuo daugiau antivakserių, tuo mažiau antivakserių.

idomu

idomu portretas
Zombiai taško žmonių pinigus, kiek kainavo šitas propagandinis mėšlas Lietuvos žmonėms? Galima sumą?

taigi

taigi portretas
Dar vienas propagandinis filmukas už mokesčių mokėtojų pinigus, visai kaip prie Stalino - stokite į komunistų partiją galimai neištrems į Sibirą arba dabartiniu stiliumi - nesirgsite :))) Nors gruzinas Stalinas trėmė ir komunistus, o serga bei miršta ir skiepyti :)
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių