Quantcast

Su prostitutėmis lėbavusius pareigūnus sučiupo patys kolegos

Su prostitutėmis tarnybinėse patalpose bendravusius sostinės 2-ojo policijos komisariato pareigūnus netikėtai užklupo jų pačių kolegos iš Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) Organizuoto nusikalstamumo tyrimo padalinių.

2011 m. vasarą LKPB pareigūnai, tirdami vieno didžiausių Vilniaus apskrityje veikusio „Lapinų“ ginkluoto nusikalstamo suvienijimo įvykdytas nusikalstamas veikas nustatė, kad Vilniaus aps. VPK Vilniaus m. 2 –ojo policijos komisariato kriminalinės policijos pareigūnai, vyresnysis tyrėjas Vytenis Šleinys ir tyrėjas Liudvikas Vasiliauskas, įtariami piktnaudžiavę tarnyba, komisariato patalpose vartoję alkoholinius gėrimus, naudojęsi prostitučių paslaugomis.

Pareigūnai taip pat įtariami leidę komisariato patalpose prostitutėms susileisti narkotikus.

Surinktų duomenų pagrindu Vilniaus apygardos prokuratūroje šių pareigūnų atžvilgiu buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl piktnaudžiavimo.

Abu teisiamieji buvo nedelsiant nušalinti nuo pareigų, jų byla šiuo metu nagrinėjama Vilniaus miesto 2 apylinkės teisme.  

Teismui pripažinus, kad V. Šleinys ir L. Vasiliauskas piktnaudžiavo tarnybine padėtimi, jie bus atleisti iš tarnybos Vidaus reikalų sistemoje, jiems gresia ir bauda, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.


Šiame straipsnyje: pareigūnaipolicija

NAUJAUSI KOMENTARAI

rj

rj portretas
o kuom tai baigsis??????????????? tikriausiai pagrumojimu pirsteliu ( NU NU NU VAIKUCIAI TAIP DAUGIAU NEDARYKIT NEGRAZU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )

to rj

to rj portretas
Nu iškastruos juos ir ką. Tu tikriausiai pajausi palengvėjimą, o gal net orgazmą ?

manyciau

manyciau  portretas
viska reikia atlikti darbo metu
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių