Quantcast

„Star1 airlines” žada spėti laiku

Pasirodžius publikacijai, kad pompastiškas burbulas, kilęs dėl naujo vežėjo atėjimo į Tarptautinį Vilniaus oro uostą (TVOU), gali sublūkšti, mat įmonės „Star Holidays" ir „Star1 Airlines" neturi teisės skraidinti keleivius, pastarųjų atstovai suskubo  pranešti, kad viską spės laiku.

Oro linijų bendrovės „Star1 airlines” (buvo - „HC airways“, - red.past.) orlaivis „Boeing 737 – 700 Next-Generation” Vilniaus oro uostą pasieks dar šią savaitę, teigiama pirmadienį išplatintame bendrovės pranešime.

Anot „Star1 airlines” vadovo Martyno Laivio, bendrovė jau baigia pateikti  visus paskutinius dokumentus reikalingus naujo tipo orlaivio įtraukimui į nuo 2007 metų rugpjūčio 3d. galiojančią įmonės A tipo komercinę licenziją.

„Lėktuvas jau yra paruoštas skrydžiams. Planuojama, kad orlaivis bus atskraidintas į Vilniaus oro uostą birželio 24 d., tad kaip ir skelbta anksčiau, skrydžiai bus pradėti vykdyti laiku“, - sako M. Laivys.

Anot jo, tai, kad lėktuvas Vilniaus oro uostą pasieks likus kelioms dienoms iki pirmųjų skrydžių datos yra normali praktika.

„Šios aplinkybės absoliučiai nesureikšminame, nes tai normali praktika. Net ir neturėdami galimybės jų atlikti savo lėktuvu, tai įvykdytume pasitelkę partnerius, kas buvo daryta mūsų šalyje net ne vieną kartą“, - sako M. Laivys.

Naujos kartos orlaivis „Boeing 737- 700 Next-Generation“ į Vilniaus oro uostą bus atskraidintas iš Airijos. Anot M. Laivio, šis išsinuomotas bendrovės orlaivis pirmąjį skrydį turėtų atlikti jau šį šeštadienį, bendrovės „Star Holidays“ užsakymu, o nuo kitos savaitės pradės vykdyti reguliariuosius skrydžius.

Liepos 3 d. bendrovė pradės skraidinti į Londoną,  liepos 4 d. į Dubliną, o nuo liepos 5 d. į Žironą. Antroje vasaros pusėje, išsinuomavusi antrąjį orlaivį „Star1 airlines” rengiasi padidinti reguliarių skrydžių pasiūlą į kitus Europos miestus, tarp kurių yra numatytas Paryžius, Milanas ir papildomi skrydžiai į Londoną.

Įmonei „Star Team Group“ dar priklauso ir naujas kelionių organizatorius “Star Holidays“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių