Quantcast

S.Šriūbėną meras A.Zuokas išvadino mažu pūstažandžiu šriubuku

Vilniaus meras Artūras Zuokas artėjant rinkimams vis dažniau savo rinkėjams pažeria nepamatuotų populistinių šūkių.

Socialiniame tinkle „Facebook“ savivaldybės vadovas buvusį savo pavaldinį Stanislovą Šriūbėną, kuris rūpinosi Gedimino prospekto renovacijos klausimais, išvadino pūstažandžiu šriubuku.

„Šis mažas pūstažandis ,,šriubukas'' daug žalos Vilniui padarė. Kodėl dabar? Todėl, kad tik po tam tikro laiko išlindo brokas Gedimino pr. Nors praeitoje Taryboje tai jau buvo pastebėta ir buvo galima reikalauti garantijų, bet tas pats veikėjas, būdamas vicemeru, viską blokavo“, - taip į savo paskyros lankytojo klausimą apie prospekto trinkelių skandalą atsakė meras A.Zuokas.

Toks mero pareiškimas itin nustebino buvusį miesto vicemerą Vidmantą Martikonį. Buvęs politikas portalui diena.lt sakė ir šiandien puikiai prisimenantis, kad visus parašus ant dokumentų S.Šriūbėnas dėjo tik A.Zuoko lieptas.

„Jis buvo jei ne pats ištikimiausias A.Zuoko žmogus, tai vienas iš kokių penkių ištikimiausių. Tokiais pasakymais jis tik parodo, kad visiškai negerbia žmonių, kad jokių mieste priimamų sprendimų nevertina rimtai. Aš puikiai pamenu, kad tik A.Zuokui pasakius viskas buvo daroma, pats S.Šriūbėnas nieko nėra pasirašęs be mero žinios. Todėl dabar aiškinti, kad aš esu geras, o jis blogas, tai visiškas sąžinės neturėjimas“, - sakė V.Martikonis.

Jis taip pat pridūrė, kad negražiai išvadintas S.Šriūbėnas taip pat turėtų ką pasakyti teisme, jei to prireiktų,

„Net neabejoju, kad jis turi išlaikęs pakankamai nemažai svarbių dokumentų. Jei Zuokas taip kalbės, tai gali skaudžiai nudegti“, - sakė pašnekovas.NAUJAUSI KOMENTARAI

gaidys tas Z

gaidys tas Z portretas
KO noret is alkoholiku vaiko, apsiks bet ka , kad tik pats nepaskestu. Svarbiausia ,kad teisybe visiems aiski, abonento ausys kyso is visu situ projektu.

Vilnietis

Vilnietis portretas
Zuokai, kaip greitai atsisakai savo bendražygių. o juk buvo veikiama tik tavo nurodymu. Ko gero uždirbtais pinigėliais taip pat dalinotės. Ir pačiam teko liūto dalis

Senis

Senis portretas
Tai gera pamoka tiems, kas susideda su Zuoku. Ap... ir išduos kiekvieną
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių