Quantcast

Spūstyje kelyje Klaipėda-Vilnius įstrigusi keleivė vairuotojus auklėjo ramentu (papildyta)

Pirmadienio pavakarę (apie 17 val.), kai nemažai uostamiesčio svečių po šventinių renginių, aplink pasaulį apiplaukusios jachtos „Ambersail“ sutikimo ir šiaip smagiai praleisto ilgojo savaitgalio, susiruošė namo, greitkelyje Klaipėda – Vilnius susidarė nemažos spūstys. 

Bene didžiausia grūstis buvo ties Raseiniais, likus apie 80 kilometrų iki Kauno. Čia, dėl susiaurėjančio kelio ruožo, automobilių spūstyje žmonėms reikėjo praleisti apie valandą.

Ne visų nervai išlaikė. Iš automobilio „Toyota AVENSIS VERSO“, su ramentu rankose iššokusi moteris bandė auklėti jai kelią užstojusio automobilio vairuotoją. Ne kartą sudavusi šiam per ranką, moteris nenurimo net tada, kai vyras atėmė iš jos ramentą ir per automobilio stogą, numetė į šalikelę.

Užpultą žmogų išgelbėjo kitas supratingas vairuotojas, užleidęs jam kelią prieš save ir taip agresyviai nusiteikusiai moteriškei leidęs važiuoti toliau.

Įvykį nufilmavę asmenys teigė, tokio reginio Lietuvos keliuose dar nematę.

Kita spūstis namo grįžtančių vilniečių ir kauniečių laukė ties Sitkūnais, bet čia incidentų užregistruota nebuvo. Policija: tai chuliganizmas

Nufilmuotą medžiagą peržiūrėjęs Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės vadas Marius Putrimas moters siautėjimą įvardijo kaip paprasčiausią chuliganizmo atvejį. „Jo niekaip kitaip neįvertinsi“, - sakė M.Putrimas.

Kelių patrulių rinktinės vado teigimu, neaišku dėl kokios priežasties šioje eismoje juostoje buvo sustojęs ramentu apdaužyto automobilio vairuotojas, mat ši juosta skirta tik avariniam sostojimui. Jei to nebuvo, dėl kelių eismo ttaisyklių pažeidimo galima bausti visus ja važiavusių automobilių vairuotojus. „Ji nėra skirta važiuoti, nėra skirta stovėti. Gali būti, kad vienas vairuotojas įvažiavo pažeisdamas taisykles, o paskui jį susidarė eilė kitų pažeidėjų“, - kalbėjo M.Putrimas.

Be kokiu atveju, jei nukentėjusio automobilio vairuotojas, turėdamas šį įrašą kreipsis į policiją, nuobaudos laukia tiek automobilio „Toyota AVENSIS VERSO“ vairuotojui, tiek jo keleivei – vienam už kelių eismo taisyklių pažeidimus, kitai – už chuliganizmą.


Šiame straipsnyje: spūstysVilnius-Klaipėda

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių