Specialiąsias tarnybas šokdinusiai moteriai gresia baudžiamoji atsakomybė

Praėjusį ketvirtadienį 18.22 val. sostinės specialiosios tarnybos gavo pranešimą, kad Vilniaus rajone, netoli Juodšilių, automobilis įvažiavo į griovį. Paskambinusi moteris  tvirtino, kad yra prispausta automobilyje, o jos vyras nejuda – tikriausiai jau negyvas. Ryšys nutrūko.  Skambinusioji nepasakė tikslaus adreso, buvo žinoma, kad žmonės važiavo Eišiškių plentu, pasuko į Baltosios Vokės gatvę ir ketino važiuoti į Miškinius.

Į įvykio vietą iš karto buvo atsiųstos specialiosios tarnybos: keli policijos ekipažai, greitosios medicininės pagalbos brigada ir keli gelbėtojų ekipažai.

Ketvirtadienį sostinėje gan smarkiai snigo. Policija, medikai ir gelbėtojai važinėjo Eišiškių plentu, užpustytomis Baltosios Vokės, Miškinių sodų gatvėmis, tačiau apvirtusio automobilio niekur nebuvo matyti.

19.54  val. ta pati moteris paskambino dar kartą ir paprašė medikų pagalbos. Moteris reikalavo, kad medikai kuo greičiau atvyktų gelbėti jos ir jos vyro. Dispečerei paklausus apie tikslesnes įvykio detales ir kur įvyko avarija, skambintoja iškeikė ją.  

Pareigūnai dar kelias valandas gaišo brangų laiką, kol paaiškėjo, kad tai buvo melagingas pranešimas.

Pareigūnai nustatė, kur gyvena ant kojų specialiąsias tarnybas sukėlusi „nukentėjusioji“ .

Miškinių sodų gatvės sodo namelyje pareigūnai rado pranešėją girtaujančią su vyru, praneša Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Įtarus nusikaltimu, į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrąjį policijos komisariatą buvo išvežta 32-ejų metų J. S.  ir bendraamžis E. V. Abiem sulaikytiesiems nustatytas vidutinis girtumas.

Neblaivios moters pokštas jai brangiai kainuos – teks susimokėti už specialiųjų tarnybų iškvietimą. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, įvertinus visas įvykio aplinkybes bus sprendžiama dėl baudžiamosios atsakomybės.NAUJAUSI KOMENTARAI

kristina

kristina portretas
Tokiems pokstautojams reiketu ne tik uz patirtus islaidas susimoket bet ir baudele nemaza skirti.nes visa tai is musu mokamu mokesciu buvo sumoketa. Galetu valdzia sugalvot kad netgi kai policija ar greitoji iskvieciama del girtaujanciu asmenu ,kad ir jie susimoketu uz tai kad del ju pijokysciu reikia jiems vykti,kai tuo tarpu kitam gal reikia rimtesnes pagalbos.Gal tada lietuvos pijokeliai apsiramintu

to Kristina

to Kristina portretas
pritariu. Reikia tokias baudas pateikti, kad visiems policininkams užtektų naujoms uniformoms įsigyti. Štai taip, čia tai būtų karas su pijokais.Vieną kartą reikia su jais kariauti tikrai, o ne kumščiais mojuoti.

as

as portretas
Kokie esam bukagalviai ir begam balsuoti uz esamus ir busimus vagis. Ar nors vienas situ vagiu uzsimine apie ALGOS didinima, nors kainos kyla ir jus dunduliai tylite.Jo, suįžūlėję darbdaviai Lietuvoje save laiko vos ne dievais. Sugrobę valstybės turtą dabar nori vergų su universitetiniu išsilavinimu, kurie dirbtų už 800 ar 1000 litų. Tegul mažina savo apetitus ir žmonėms moka po 3000 ar 5000 litų, tada pakankamai bus ir savų darbininkų. Apskritai, visa dabartinė valdžios politika yra žmonių dusinimo politika, bedarbių gamybos politika, ūkio žlugdymo politika. Kuo mažesni atlyginimai, tuo mažiau surenkama ir mokesčių, prarandama savi žmonės, smunka gamyba. Ši besitęsianti valstybinė nihilistinė politika greitai prives visą valstybę prie absoliutaus bankoroto ir lietuvių tautos bei Lietuvos valstybės merdėjimo. Blogai, kai vyriausybė ir Seimo dauguma nesupranta elementarių dalykų, kad tik darbas, darbas ir dar kartą darbas bei tinkamas už jį atlyginimą gali sukurti vertę, BVP, valstybės pajamas ir tvirtą, savimi pasitikinčią, moralę visuomenę. Kai valstybė visą ūkį paleidžia į godžias oligarchų ir smulkiesnių ryklių rankas, ji pati tampa jų įkaitu, kurią tada gali paspirti eilinė laisvos rinkos propagandos bobelė. kiska tonka.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių