Quantcast

Sostinių golfo klubą okupavo vaikai

Liepos 5 - 12 dienomis Sostinių golfo klube (Pipiriškių k., Pastrėvio sen., Elektrėnų sav.) netyla vaikiškas šurmulys, nuo sekmadienio prasidėjo „Pipiro golfo mokyklos“ vaikų vasaros stovykla.

Iš viso stovykloje gyvena 34 vaikai, turintys golfo žaidimo įgūdžių. Jauniausiam stovyklautojui 9 metai, o vyriausiam - 17. Vaikai gyvena palapinėse golfo aikštyne įrengtoje stovyklavietėje.

Kiekvieną dieną stovyklautojai mokosi golfo žaidimo paslapčių, kurias jiems atskleidžia stovyklos vadovas Marius Zienius, perspektyvus LKKA „Golfo treniravimosi sistemų“ specialybės studentas, jau baigęs šiuos mokslus golfo treneris Tomas Pranevičius bei profesionalus golfo treneris iš Švedijos Karl-Anders Grundin.

Be golfo stovyklautojai turi ir kitų pramogų, tai - ekskursijos, kinas, pokalbiai ir žaidimai prie laužo ir kt. Džiaugiamės, kad vaikai taip stipriai pamėgo golfą ir nei kiek nenusileisdami gali varžytis su suaugusiais.

Stovyklos uždarymą vainikuos „Atviras Lietuvos jaunimo čempionatas 2009”. Į jį atvyks didelis būrys Latvijos jaunųjų golfo aistruolių. Šiame čempionate varžysis jaunimas nuo 10 iki 17 metų.

Renginio organizatoriai kviečia atvykti su vaikais stebėti šio čempionato ir gerai praleisti laiką.


Šiame straipsnyje: golfasvaikaistovykla

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių