Quantcast

Sostinės prekeiviai kraustysis į naujas stogines

Leidimus prekiauti sostinės Sirvydo skvere bei Vienuolio gatvėje turintys smulkieji verslininkai nuo birželio 1 dienos galės įsigyti leidimus prekybai naujai įrengtose stoginėse.

Prekeiviams, turintiems leidimus prekiauti Sirvydo skvere, bus išduodami leidimai prekybai tautodailės ir dailiųjų amatų gaminiais trijose naujose stoginėse Pilies gatvėje. Senosios prekyvietės iš Sirvydo skvero turi būti išvežtos iki birželio 20 dienos, o leidimai prekiauti šioje vietoje nuo gegužės 31 dienos nebus išduodami ar pratęsiami.

Vienuolio gatvėje prekiaujantiems verslininkams bus išduodami leidimai prekiauti trijose naujai įrengtose stoginėse. Pirma stoginė – skirta prekiauti žemės ūkio produktais bei tradiciniais gaminiais. Antra stoginė bus skirta tik prekybai gėlėmis. Trečiojoje stoginėje lapkričio – balandžio mėnesiais bus prekiaujama žemės ūkio produktais bei tradiciniais gaminiais, o balandžio – lapkričio mėnesiais ir šioje – bus prekiaujama gėlėmis.

Prekiautojai prekybos baldus ir kitą įrangą turės įsirengti savo lėšomis, o senoji prekybos įranga savivaldybės administracijos nurodymu turi būti išvežta iki birželio 1 dienos.

Nauji prekybiniai nameliai yra įrengiami, siekiant pagerinti miesto estetinį vaizdą ir sudaryti patogias prekybos sąlygas verslininkams. Nauji statiniai yra surenkami iš dalių, vieno aukšto, be pamatų ir be stiklų. Esant būtinybei, juos bus galima išardyti ir perkelti į kitą vietą.

Stoginės viduje numatyta iki 11 darbo vietų. Pirkėjai galės apeiti krautuvėlę iš visų pusių, daugiau nei pusę metro atsikišęs stogo kraštas juos apsaugos nuo lietaus, sniego, viduje bus šviesu – bendras ir specialus apšvietimas prekėms.

Tačiau patys prekeiviai permainomis nesidžiaugia ir sako, kad naujieji paviljonai ne pagerins, bet apsunkins jų darbo sąlygas.


Šiame straipsnyje: turgeliai vilniujeturgus

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių