Quantcast

Sostinės policija futbolo sirgalių antplūdžiui pasirengusi

Ketvirtadienį Vilniaus „Vėtros“ stadione vyks tarptautinės UEFA taurės rungtynės tarp Londono „Fulham“ ir Vilniaus „Vėtros“ futbolo klubų. Į Vilnių laukiama atvykstant nemažo anglų futbolo aistruolių būrio.

Rungtynių dieną mieste dirbs didesnės, nei įprasta pajėgos. Viešąja tvarka ir žmonių saugumu rūpinsis Vilniaus apskrities policijos komisariato Patrulių rinktinės Raitosios kuopos, Mobilios kuopos, Viešojo saugumo tarnybos Vilniaus dalinio pareigūnai.

Be uniformuotosios policijos viešai vykdomos priežiūros, patruliuos ir į galimus teisės pažeidimus reaguos neuniformuoti policijos pareigūnai.

Kaip įprasta, policija skirs ypatingą dėmesį į girtų asmenų pasirodymus viešoje vietoje, stebės, kad nebūtų geriamas alus ir kiti alkoholiniai gėrimai.

Į bet kokius pažeidimus pareigūnai žada reaguoti principingai: nebus toleruojamas agresyvus, šiurkštus elgesys, įžeidžiantis kibimas, padorumo normas pažeidimai.

Lietuvos sirgalių ir visų gyventojų sostinės pareigūnai prašo būti svetingais, elgtis apgalvotai bei atsakingai, o savąją komandą palaikyti neskatinant konfliktų, nesukeliant agresyvios priešpriešos, nekurstant pykčio ir nežeminant kitų.

Anglijos Premier lygoje „Fulham“ sirgaliai yra daugybę kartų oficialiai pripažinti geriausiai besielgiančiais, todėl tikimasi, kad tiek svečiai, tiek Lietuvos futbolo gerbėjai išliks verti gero vardo.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių