Quantcast

Sostinės Pilies gatvėje - prekybininkų bado akcija

Pilies gatvės prekybininkų kantrybė trūko. Kaltindami Vilniaus savivaldybę, kad ji neleidžia jiems dirbti, prekiautojai penktadienį pradėjo dešimt dienų truksiančią bado akciją.

Prieš porą savaičių su plakatais protestavę Pilies gatvės prekybinkai nusprendė, kad to nepakanka ir pradėjo viešą bado akciją. "Mes ir taip jau badaujame, nes antrą mėnesį
neturime darbo, todėl kad nebadautume namie, nusprendėme ateiti čia", – ironizavo
prekiautojų atstovė Liucija Peciukevičienė.

Birželio mėnesį daliai Pilies gatvės prekybininkų buvo pasakyta, kad jiems leidimai prekiauti nepratęsiami. Jie siūlė savivaldybei įvairius projektų variantus, kaip gali pagražinti savo darbo vietas, tačiau nė vienam nebuvo pritarta. Savivaldybė nurodė, kad prekeiviai turi keltis į apvalius paviljonus Pilies gatvėje, o tam tie patys prekeiviai priešinasi dvejus metus.

"Mes juk turime su žmonėmis bendrauti, jiems gaminius parodyti, tuose paviljonuose tai bus neįmanoma, jei jie sustatys mus po aštuonis, kaip planuoja. Čia gi itališki spaudos kioskai, o ne suvenyrų prekybos vietos, visiškai ne ta paskirtis", - piktinosi L.Peciukevičienė.

Prekybininkai pasakojo, kad Savivaldybės darbuotojai, nelaukdami ginčo dėl prekybos vietų pabaigos, jų pačių statytus paviljonus, kainavusius po kelis tūkstančių litų, vieną naktį tiesiog išvežė.

"Pilies gatvės apačioje stovi toks paviljonas, koks buvo mūsų, kitoje gatvės pusėje žmonės taip pat prekiauja, o mus nori išvaryti. Gyvenime su manimi niekas taip nesielgė", – piktinosi L.Peciukevičienė.

Prie protesto akcijos prisijungė 19 prekeivių. Bado akciją jie planuoja tęsti dešimt dienų."Tikimės, gal kas nors bandys su mumis kontaktuoti. Po šios akcijos mėnesio pabaigoje eisime susitikti su pačiu meru, gal jis bent kažkuo padės", - vylėsi L.Peciukevičienė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių