Quantcast

Sostinės lazdynų baseino atidarymas nukeliamas po Naujųjų

Olimpiniame Lazdynų baseine sostinėje statybų darbai iš esmės baigti, jį tikimasi atverti kitų metų vasarį, sako Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas.

„Skaičiuojame, kad 99 procentai darbų yra padaryti, liko smulkūs dalykai, susiję su stiklinių vitrinų įrengimu, pabaigimu, bet tai yra dėl tiekimo grandinės sutrikimų, nes užsakymai vėluoja. Liko pakeisti apšvietimo tinklus, atlikti žemės darbus“, – BNS teigė vicemeras.

Anot jo, šiuo metu ruošiamasi procedūrai dėl statinio pripažinimo tinkamu naudoti.

„Tai gali trukti apie pusantro mėnesio, jei viskas vyks sklandžiai, ir pradėsime ruoštis atidarymui. Planas – vasario pradžioje atidaryti lankytojams“, – sakė V. Benkunskas.

Vasarą Vilniaus savivaldybė skelbė ketinanti atverti baseiną dar šiemet.

Planas – vasario pradžioje atidaryti lankytojams.

Vicemeras priminė, kad baseinas pradžioje veiks be SPA ir pirčių zonų, jas planuojama užbaigti per maždaug metus nuo baseino atidarymo. Savivaldybė teigia, kad šis sprendimas priimtas dėl „didelių techninių klaidų“ statybų techniniame projekte. 

Baseino su 50 metrų takeliais1,2 tūkst. vietų žiūrovams, pirtimis ir treniruočių salėmis vietoje nugriauto sovietmečiu statyto baseino pradėtas statyti 2017-aisiais, tačiau jo užbaigimo terminas buvo atidėtas kelis kartus.

Baseino statybų sutartį su „Active construction management“ (buvusia „Irdaiva“) ir jos partnerėmis – bendrovėmis „Montuotojas“, „Mitnija“, „HSC Baltic“, „Axis power“ – savivaldybė nutraukė 2020-ųjų pradžioje, teigdama, jog rangovai atsisako tęsti darbus.

Savivaldybės teigimu, šie rangovai buvo atlikę apie 40 proc. darbų, jiems buvo sumokėta apie 14 mln. eurų. Statybas perėmė naują konkursą laimėjęs Panevėžio statybos trestas.

Skaičiuojama, kad nuo pradinės beveik 22 mln. eurų sumos projekto kaina išaugo iki 35 mln. eurų.

Baseiną valdys savivaldybės įmonė „Active Vilnius“, vėliau bus skelbiamas privataus operatoriaus konkursas.NAUJAUSI KOMENTARAI

>>>> Rici

>>>> Rici portretas
Kas jie, valstietuk? Baseina statesi Vilnius vilnieciams, o stadiona uzsimane pasistatyti parlamentarai. Noriu priminti, kad 95% parlamentaru yra is kaimo ir 80% sali valde kairieji (eks komunistai): valstieciai, socialdemokratai, socialistai, lenkai, rusai, darbonpartija ir t.t. Tad i juos ir kreipkis, kuriame kaime jie ten gyventu su savo skundais.

Rici

Rici portretas
Ir dar jie nori stadiona statyt,kuris pabrangs 5 kartus.ABSURDAS

nes

nes portretas
pinigai jau isplauti o kas sekantis valdys administratorius d ???===
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių