Quantcast

Sostinėje prasideda finalinės „Protmušio“ kovos

Trečiadienį sostinėje triukšmingai baigsis tryliktasis „Protmušio“ sezonas. Finalo ketverto kovose paaiškės čempionai, kuriems bus įteikta „Protmušio“ taurė ir medaliai. Iš viso tryliktajame sezone dalyvavo 38 komandos.

„Protmušis“ yra intelektualus komandinis žaidimas, kuris vyksta kartą per savaitę Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto Didžiojoje auditorijoje. Jame dalyvauja studentai iš visų VU fakultetų, taip pat yra ar buvo dalyvių iš Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Mykolo Romerio universiteto, Vilniaus pedagoginio universiteto, Vilniaus dailės akademijos, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto, Kauno technologijos universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto, Stokholmo aukštosios ekonomikos mokyklos Rygoje, Vilniaus kolegijos, Vilniaus statybos ir dizaino kolegijos, jau baigusių aukštąjį mokslą bei dar jo nepradėjusių.

Tradiciškai kiekvienose Protmušio rungtynėse viena prieš kitą žaidžia dvi komandos. Vienu metu už vieną komandą gali žaisti nuo trijų iki penkių žmonių. Rungtynių metu yra pateikiama dešimt iš anksto parengtų klausimų, pusfinaliuose - po dvylika klausimų, o finale - penkiolika.

Pateikus klausimą, abi komandos turi minutę laiko tartis tarpusavyje. Žinanti atsakymą spaudžia mygtuką. Jei atsakymą vedėjas ir/arba teisėjas įskaito, komandai skiriamas taškas, jei ne - teisę galvoti iki skirtosios minutės pabaigos ir bandyti atsakinėti turi varžovų komanda. Kiekviena komanda į vieną klausimą gali bandyti atsakinėti tik kartą. Laimi ta, kuri iš dešimties klausimų atsako daugiau.

„Protmušis“ pirmą kartą surengtas 1997-aisais metais, reguliariai rengiamas nuo 2003-iųjų. Kiekvienais metais yra surengiami du čempionatai, pavasarį ir rudenį.

VIETA: VU gamtos mokslų fakulteto didžioji auditorija, M.K. Čiurlionio g. 21, Vilnius.

LAIKAS: gegužės 20 d. 18 val. 30 min.

KAINA: nemokamai.


Šiame straipsnyje: protmušis

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių