Sostinėje pjauti žolę bus galima tik nuo 9 val.

Praėjusią savaitę Vilniaus savivaldybė patvirtino griežtesnes švaros taisykles mieste, kuriose be konkrečių apibrėžimų, draudžiančių skalbti rūbus fontanuose ir statyti automobilius vaikų aikštelėse, siekiama sutramdyti ir žolės pjovėjus.

Savivaldybę užplūdo skundai gyventojų, nuolat pabundančių nuo žoliapjovės garso. Paprastai su šia bėda susiduria snaudaliai, į darbą keliaujantys vėliau, bei mažamečius vaikus auginančios mamos. Todėl tvarkos sergėtojai nusprendė pakeisti miesto teritorijų tvarkymo laiką.

Nuo šiol tvarkymo darbai bus atliekami dieną, ne anksčiau kaip nuo 9 val. ryto, kad netrikdytų viešosios rimties.

Baudos gresia ne tik už žolės pjovimą ankstyvą rytą, bet ir už pavienių gyventojų skelbimų bei brošiūrų kabinimą ant pastatų, medžių, krūmų, kelio ženklų, šviesoforų.

Vilniečiai nuo šiol skelbimus galės kabinti specialiose lentose, kurių ketinama pastatyti kiekvienoje seniūnijoje. Visa gyventojus informuojanti, į renginius kviečianti reklama turi būti suderinta su Vilniaus miesto savivaldybe.

Patikslintose taisyklėse keliami griežtesni reikalavimai renginių organizatoriams. Jiems nuo šiol viso renginio metu būtina su savimi turėti savivaldybės išduotą leidimą.

Pareigūnų teigimu, iki šiol pasitaikydavo gudručių, kurie nenorėdami vykdyti organizatoriui priskirtų įsipareigojimų (savo lėšomis renginio metu pastatyti keletą biotualetų, po renginio sutvarkyti teritoriją), aiškindavo pareigūnams, kad leidimą pametę ar palikę namie. Kuomet pareigūnai primindavo organizatoriams jų įsipareigojimus, pastarieji staiga prarasdavo atmintį ir pasakodavo nieko panašaus neprivalantys daryti.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių