Sostinėje pamiršus sumokėti už automobilio stovėjimą, „baudai“ bus skirta savaitė

  • Teksto dydis:

Nuo sekmadienio Vilniuje ilgėja vietinės rinkliavos – „baudos“ už nesumokėtą automobilių stovėjimą apmokėjimo terminas: ją bus galima sumokėti nebe per tris paras, o per savaitę.

Kaip penktadienį pranešė savivaldybės įmonė JUDU, toks visos dienos rinkliavos mokestis taikomas tik tuo atveju, kai kontrolės vykdymo metu nustatoma, jog už automobilio stovėjimą nėra sumokėtas rinkliavos mokestis.

Taip pat įsigalioja ir mažesnė metinė (lengvatinė) 30 eurų rinkliava ne tik motociklams, bet ir mopedams, triračiams ir keturračiams raudonojoje, geltonojoje ir žaliojoje rinkliavos zonose.

Pasak įmonės, leidimai išduodami Klientų aptarnavimo centruose. Atvykus į vietą reikalinga užpildyti prašymą išduoti leidimą ir pateikti transporto priemonės registracijos liudijimą. Transporto priemonės savininkui išduodamas elektroninis leidimas, kuris galioja anksčiau minėtose vietinės rinkliavos zonose.

Nuostatų pakeitimai numato ir supaprastintą automobilių stovėjimų vietų suteikimą laikinam naudojimuisi, pavyzdžiui, filmavimų, laikinų apribojimų, statybų metu ir panašiais atvejais.

Atsižvelgus į Vidaus reikalų ministerijos bei susijusių institucijų prašymus, keičiasi ir specialiosios transporto priemonės sąvoka bei sąlygos, kai joms netaikoma vietinė rinkliava.

JUDU atsakinga už viešojo transporto paslaugų organizavimą, sklandaus eismo organizavimo užtikrinimą, automobilių stovėjimo infrastruktūrą mieste ir darnių keliavimo būdų skatinimą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ot

Ot portretas
vel valstybė gerumu pratrūko, net savaitę davė susimoketi, aš tai neleisčiau tokios prabangos bauduvos valstybėje ,per dieną jeigu nesumoka ,anstuoliams ir išvaržyti .atiduočiau.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių