Sostinėje – mitingas prieš ribojimus nepasiskiepijusiems: žmonių antplūdžio šįkart nesulaukta

Maždaug 50 žmonių šeštadienį lyjant lietui susirinko į pedagogės Astros Astrauskaitės organizuojamą naują mitingą „Tautos tribūna“, nukreiptą prieš valdžios ribojimus galimybių paso neturintiems gyventojams.

Kaip BNS sakė policijos pareigūnai, Rotušės aikštėje galėtų būti apie 30–40 susirinkusiųjų.

Renginiui prasidėjus, pareigūnai sulaikė vieną prie scenos prisiartinusį neblaivų asmenį.

Dar keliolika žmonių šeštadienio popietę mitinge pasisakiusiųjų kalbų klausėsi nuo lietaus ir vėjo slėpdamiesi po kavinių, kitų pastatų stogeliais. 

Šiai akcijai Vilniaus miesto savivaldybė yra išdavusi leidimą. A. Astrauskaitė planavo, kad į mitingą susirinks iki 700 žmonių.

Be to, ji buvo paprašiusi leidimo protestuoti nuo 14 val. iki 20 val., bet savivaldybės prašymu renginys vyks iki 17 valandos.

Butauto Barausko nuotr.

Pradėdama renginį A. Astrauskaitė teigė esanti nepatenkinta žiniasklaidos elgesiu: esą ją bando išjuokti ir marginalizuoti.

Skiepyti vaikus yra nusikaltimas. Naudos ir žalos santykis visiškai neaiškus ir didesnė tikimybė yra, kad žala yra didesnė.

„Vasarą deda nuotraukas iš žiemos laikotarpių, užsimerkusią. Taip tyčiojasi ne tik iš manęs, bet ir kitų kitą nuomonę turinčių, patriotiškų, tėvynę, kalbą, šeimą ginančių žmonių“, – teigė ji.  

Gydytojas Eduardas Vaitkus piktinosi vaikų skiepijimu.

„Skiepyti vaikus yra nusikaltimas. Naudos ir žalos santykis visiškai neaiškus ir didesnė tikimybė yra, kad žala yra didesnė“, – pareiškė jis.

Vienoje iš kelių turimų „Facebook“ paskyrų A. Astrauskaitė nurodo, kad protesto akcijos metu bus reikalaujama atšaukti ekstremalią situaciją, priverstinius dirbančiųjų, studentų ir moksleivių testavimus bei vertimą skiepytis.

Butauto Barausko nuotr.

Taip pat siūloma atšaukti galimybių pasą ir kitus apribojimus žmonėms, kurie nepaskiepyti ar nepersirgę COVID-19. Reikalaujama, kad prezidentas Gitanas Nausėda pareikštų nepasitikėjimą premjerės Ingridos Šimonytės Vyriausybe ir pasiūlytų atsistatydinti. Be kita ko norima, kad įvyktų pirmalaikiai Seimo rinkimai.

Moters rugpjūčio 10 dieną organizuotas mitingas prie Seimo virto riaušėmis. Dabar dėl jų atliekamas ikiteisminis tyrimas. Įtarimai dėl riaušių pareikšti pusšimčiui žmonių.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pagaliau

Pagaliau portretas
Jau ateinantį kartą.... nupušusios pedagogės mitinge dalyvaus viena pati.... Protauti pradėjo piliečiai!!! Ir tai teikia viltį, jog Lietuvoje gali kvailiai ir aferistai nesitikėti populiarumo!!!

žmonės ateina į protą

žmonės ateina į protą portretas
antivakserių pastangos tuščios. Kuo daugiau pralaimi, tuo labiau niršta, o rezultatas - pššššš....

gaila

gaila portretas
Slykstu kada kas tik sugalvoja tas ir tampo menko mastymo ir isprusimo zmogelius gaila man siu Lietuvos pilieciu nes as manau kad ne titulai issilavinimas ir pareigos pakeicia zmogaus mastymo lygi Man toks vaizdas kad i tokius mitingus renkasi zemos kulturos ir isprusimo zmogeliai bet labai nori save susireiksminti nes jie jauciasi nepastebimi EILINIS SAVIVEIKLININKU SUSIBURIMAS JUOKAS IMA
VISI KOMENTARAI 28
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių