Quantcast

Sostinėje prasideda socialinė akcija „Draugiška kaimynystė“

  • Teksto dydis:

Lietuvos barų ir kavinių asociacija (LBKA) kartu su Vilniaus miesto savivaldybe sostinės senamiestyje  pradeda socialinę iniciatyvą „Draugiška kaimynystė“. Šia iniciatyva siekiama paskatinti barų bei  kavinių lankytojus vėlesniu paros metu viešose vietose elgtis atsakingai ir prisidėti prie draugiškos kaimynystės su gyvenančiais aplinkui puoselėjimo.

„Kviečiu ne tik linksmintis kultūringai, bet ir visada pagalvoti apie kaimynus, aplinkinius. Nepamirškite, kad vėlesniu paros metu daugelis jau nori ramybės“, – sako Vilniaus meras Artūras Zuokas.
Miesto informacinėse kolonose ir stenduose mieste jau iškabinti plakatai informuoja aplink barus ir kavines gyvenančių žmonių teises,  barų lankytojų pareigas, baruose nuo rugojūčio 29-osios bus dalinamos specialiai akcijai pagamintos laikrodžio formos apyrankės, primenančios draugiškos kaimynystės laiką. 

Socialinėje akcijoje  sutiko dalyvauti „Piano Man bar“, „Tappo D'oro“, „Briusly“, „Cozy“, „SoulBox“, „Gringo pub“, „Alchemikas“, „Nino“, „Bix“, „Marsas“, „Misterija“, „Play club“, „Meat Lovers pub“, „La Birra“, „Cafe de Paris“, „Jackie“, „Pogo“ baras, „Būsi trečias“, „Sarkozy“, „Plum Bum“, „Šauni vietelė“, „Artistai“, „Pantera“, „Exit“, „Carre bar&lounge”, „Vieta”, „Gluck” barai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių