Quantcast

Šnipiškiečiai su kaimynais pažindinosi šokių ir muzikos sūkury

  • Teksto dydis:

Rugsėjo 26 d. vakarą  Šnipiškių gyventojai rinkosi į aikštelę šalia Registrų centro, Giedraičių – Krokuvos gatvių sankirtoje. Šnipiškių bendruomenės centras organizavo renginį „Mūsų Šnipiškės“. Tai pirmas toks bendruomenės renginys. Bendruomenės nariai stebėjo Šnipiškių bendruomenės centro folklorinio ansamblio, vaikų ir jaunimo klubo “Šatrijos” pasirodymą.

Šventėje koncertavo gruzinų ansamblis “Chieragdoni”, kuris taip pat atvežė suvenyrų, kuriuos galėjo nusipirkti bendruomenės nariai.

Visus susirinkusius sveikinęs seniūnas Jonas Šerėnas pasidžiaugė, kad  bendruomenė susivienijo ir suorganizavo gražią šventę.

Šnipškiečių pasveikinti atvyko Vilniaus miesto tarybos narys, socialinių reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas  Jonas  Juodka,  verslininkas Egidijus Gaidamavičius, kuris įteikė dovanų mažiesiems šnipiškiečiams.

Šventės metu buvo organizuojama viktorina apie Šnipiškes, teisingai atsakę į klausimus šnipiškiečiai buvo apdovanoti.

Mažieji bendruomenės nariai džiaugėsi didžiųjų burbulų fiesta, kiti bendruomenės nariai galėjo mokytis tapyti. “Šiuos piešinius  vėliau iškabinsime Šnipiškių bendruomenės centre“, – pasakojo Rafaelis Icikzonas, Šnipiškių bendruomenės centro valdybos pirmininkas. O, kad vakaras nepasirodytų pernelyg šaltas, visi, atvykusieji į renginį galėjo pasivaišinti karšta arbata bei sausainiais, sumuštiniais. „Manau, kad renginys pavyko, visi stengėmės, organizavome, todėl dabar džiaugiuosi matydamas čia tiek daug žmonių, kurie gerai leidžia laiką“, – kalbėjo Romas Kalcas vienas iš bendruomenės narių bei renginio organizatorių. Šį vakarą yra puiki galimybė susipažinti, pabendrauti su savo kaimynas, tiesiog pasidalinti gera, šilta nuotaika. Puikiai laiką leido jaunimas, jaunos šeimos bei vyresnio amžiaus žmonės, jie kartu šoko, dainavo, vaišinosi karšta arbata ir tiesiog buvo kartu.

Tikimės, kad šventė „Mūsų Šnipiškės“ taps tradicija, o kiekvienais metais čia ateis daugiau ir daugiau žmonių ir mes visi galėsime jaustis savo mikrorajono šeimininkais.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių