Quantcast

Šnipiškėse įrengta nauja bendruomenės susitikimų vieta (žemėlapis)

Šnipiškiečiai ir vilniečiai kviečiami prie raidžių šį šeštadienį, gegužės 25 d., 18 val. Čia vyks medinės Šnipiškių dalies bendruomenės iškyla. Krokuvos ir Giedraičių gatvių sankryžoje esanti pievelė taps Šnipiškių bendruomenės susitikimo, diskusijų, fotosesijos, žaidimų ir kitų veiklų aikštele.

Iškylos metu vyks diskusijos, kaip pagerinti rajoną, bus įrengta lenta, kur kaimynai sudarinės įdomių rajono vietų žemėlapį, bus galima prisijungti prie bendruomenės kūrybinių resursųų banko. Norintys prisidėti jėgomis ar medžiagomis, galės paskelbti ką gali, ką turi arba ką norėtų padaryti rajono labui.

Susitikimo vietos orientyras – iš toli matomos didelės spalvotos raidės „ŠNIPIŠKĖS“. Jos kartu ir vietos ženklas, ir žaidimo aikštelės elementai.

Jei bus geras oras, kaimynai kviečiami atsinešti užkandžių, žaidimų ir pledų – iškylos metu vyks Šnipiškišų bendruomenės choro pasirodymas, fotosesija prie raidžių, žaidimai, o į dangų kils dideli muilo burbulai.

Susitikimo iniciatoriai  – kūrybinė grupė „Laimikis.lt“ mano, kad Lietuvos miestams trūksta nekomercinių, bendruomenės jėgomis rengiamų švenčių. „Tai pasiteisinusi praktika – rengti bendruomenės susibūrimo šventes, kurių metu be vaišių ir žaidimų, vyktų bendravimas, gimtų konstruktyvūs sprendimai“ – sako idėjos autorė Jekaterina Lavrinec. Gegužės 12 d. „Laimikis.lt“ ir savanorių  komanda Europos aikštėje surengė meninę intervenciją, kuomet raidės įžengė į aikštę ir išsirikiavo priešais Vilniaus savivaldybės pastatą.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių