Quantcast

S.Moniuškos skverelyje – gyvos muzikos pertraukėlė kasdien

S.Moniuškos skverelyje – gyvos muzikos pertraukėlė kasdien

Nuo šiol visą vasarą vilniečiai galės savo popietes leisti linksmiau. Kiekvieną darbo dieną 12 val. jie kviečiami užsukti į Stanislavo Moniuškos skverelį paklausyti „Pietų muzikos gyvai“.

Trečią vasarą projektą inicijuojantys Vilniaus mokytojų namų darbuotojai siūlo miestiečiams per pietų pertrauką nelėkti į tvankias kavines, o pasiėmus lauknešėlį ar kavos pasimėgauti grynesniu oru ir gyva muzika.

„Ši erdvė jau tapo populiari, nes čia muzikuojama. Žmonės mėgsta, atsinešę savo pietus, gėrimus, ateiti čia, pasėdėti, paklausyti muzikos, pabendrauti“, - sakė Vilniaus mokytojų namų renginių vadybininkė ir šio projekto kuratorė Ramunė Butkutė.

Moteris pridūrė, kad pati džiaugiasi, jog sostinėje yra dar viena muzikinė erdvė, kur galima per pietus smagiai praleisti laiką, vidurį dienos paklausyti gyvos muzikos nemokamai. Tuo, žinoma, džiaugiasi ir klausytojai: vieni tiesiog sėdintys skverelyje, kiti – užsukantys specialiai.

„Puikus sumanymas. Ir praėjusią vasarą užsukdavome pasiklausyti. Būtinai, kai tik bus laisvesnė popietė, užsuksime ir šią. Smagu gyvos muzikos klausytis dieną“, - įspūdžiais dalijosi su drauge skverelyje popietę leidžianti Agnė.

Birželio mėnesiui jau sudarytas visas atlikėjų sąrašas. Projekto kuratorė pasakojo, kad pirmais metais kvietė šiame projekte dalyvauti visus norinčius, dabar jie jau turi muzikantų bazę. „Didžiausią dalį atlikėjų sudaro dainuojamosios poezijos atstovai. Šiais metais jų gretos pasipildė klasikinės muzikos atstovais, šokėjais, vokalistais, įvairiais kitais žanrais“, - pristatė pašnekovė.

Nors oras vasariška šiluma dar nelepina, be jokios abejonės, muzika sušildo visada. Norintys pusvalandžio gaivaus atokvėpio, nepamirškite S.Moniuškos skverelio.

Kas? Gyva muzika kasdien.
Kur? S.Moniuškos skverelyje, prie Šv. Kotrynos bažnyčios, Vilniaus g. 30.
Kada? Kiekvieną darbo dieną 12 val.
Kiek? Nemokamai.

Birželio 5-8 d. koncertai

5 d. Vilniaus J.Tallat-Kelpšos konservatorijos merginų choras „Viva“.
6 d. „Singing Hindi Zahra“, Milda Arčikauskaitė ir Rūta Dirsytė.
7 d. Šarūnas Mačiulis.
8 d. Vokalinis ansamblis „Prisiminimai“.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių