Skurstančiam tautodailininkui bauda nuplėš paskutinius baltinius

Antradienį vilnietis tautodailininkas Vladimiras Šiškovas stojo prieš sostinės savivaldybės tarybos administracinę komisiją. Ji vyriškio nepasigailėjo ir neapsiribojo įspėjimu. Vos kelis šimtus per mėnesį uždirbančiam V.Šiškovui baudai teks sukrapštyti 50 litų. Tai jam – labai dideli pinigai.

Komisijos posėdyje V.Šiškovas jautėsi kaip teisme. Jame nuspręsta V.Šiškovui skirti 50 litų baudą. Tai palyginti nedaug, nes tautodailininkui grėsė 10-2 tūkst. litų bauda.

Tačiau savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Gintaras Tamošiūnas yra sakęs, kad tautodailininkas galėjo atsipirkti ir įspėjimu.

Tačiau komisija V.Šiškovo atsiprašymų nesiklausė. Jos nesujaudino, kad vyras per mėnesį uždirba vos kelis šimtus litų, už kuriuos turi išlaikyti šeimą su dviem vaikais.

„Man liepė džiaugtis, kad negavau 2 tūkst. litų baudos. Sakė, kad komisijos sprendimą galiu apskųsti teismui“, - pasakojo viskuo nusivylęs V.Šiškovas. Medžio drožėjas vylėsi, kad komisija, įvertinusi, jog darbo vietą Pilies gatvėje jis prarado ne dėl savo kaltės, apsiribos įspėjimu. Tačiau viltys sudužo.

Pirmadienį portalas rašė, kad šeštadienį “Tautų mugės” metu Pilies gatvėje savo drožinių parodą reklamavęs V.Šiškovas įkliuvo į savivaldybės Kontrolės poskyrio pareigūnių rankas. Vyriškiui buvo surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas.

„Buvo vykdoma „Jubiliejinės V.Šiškovo medžio dirbinių parodos“ reklama, neturint nustatyta tvarka išduoto savivaldybės leidimo“, - rašoma protokole.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių