Quantcast

Skolos Vilniaus savivaldybės neatbaido nuo grandiozinių projektų

Daugiau kaip milijardą litų skolos turinti Vilniaus savivaldybė gaivina grandiozinį projektą, kuriam įgyvendinti prireiks dar bent trečdalio milijardo. Sostinės valdžia nori už 7 milijonus pirkti garsios architektės parengtą Gugenheimo muziejaus projektą, o vėliau pradėti statybas, kainuosiančias dar kelis šimtus milijonų litų, rašo portalas delfi.lt, remdamasis LNK „Žinių“ pranešimu.

Viešųjų pirkimų tarnyba palaimino savivaldybės įmonės „Vilniaus planas“ norą neskelbiamų derybų būdu iš garsios architektės Zahos Hadid bendrovės pirkti ne tik 7 mln. litų kainuojantį muziejaus architektūrinį projektą, bet ir šio projekto parengimo ir vykdymo paslaugas, kurių vertė dar 1,5 mln. litų.

Sostinės opoziciją tokios naujienos šokiravo, mat miestas prasiskolinęs daugiau kaip milijardą litų. Tad iš kur meras paims trečdalį milijardo litų muziejaus statyboms, lieka mįslė.NAUJAUSI KOMENTARAI

eva

eva portretas
kokia čia mįslė.sumokės vilniaus skolas lietuvos valstybė,kaip bankrutavusiems bankams.vilnius jau savo skolų nebegalės gražinti.jau dabar nebegali.

Javlampijus

Javlampijus portretas
dar vienas apsurdiskiausiu lietuvos projektu.Kiek mums dabar sitas brudas kainuos?valdovu rumai kiek 600ml? tai sitas minimum milijarda.geda...ar mum reikia sitos prabangios bakuzes?!ar ja valgysim? geriau sita suma skirkit namu renovacijai,ai pl rimtai jai bus namu renovacijai tai uz tuos pinigus nusipirksit surudijusi malunksparni :D GEDA... normalus valdininkai su sitokia suma pastatytu visa nedideli miesta o jus viena TROBA tesugebat.GEDA... pastatysit sia nesamone ir vel pareiksit tautai susiverst pilvus?kaip jau buvo pasakyta...ir ka paskuj visa lietuva atidirbinesim uz vilniaus NESAMONES?aspuse lietuvos net nera buve tam vilniui ir vistiek tures atidavinet skola europos valdziai kur zvengia is musu. KOMEDIJANTAI.

Vytas

Vytas portretas
susitiko du durniai: zuokas ir lenku davatku akcija- lenktyniauja tarpusavyje kas ka kvailesnio sugalvos.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių