Quantcast

Skautų iš Didžiosios Britanijos užduotis – aplankyti Lietuvą

Skautų būrelis iš Didžiosios Britanijos šiemet gavo užduotį – susipažinti su Baltijos šalimis, jų vietiniais gyventojais ir papročiais.

Į „Vilniaus dienos“ redakciją užsukę trys paaugliai skautai Robertas Tenkinsonas, Chrisas Thomas ir Jenny Breen papasakojo, kad kelias dienas jie vaikštinėja po Vilnių ir bando pažinti jį iš kuo įvairesnių pusių. „Jau buvome Taline ir Rygoje. Kiekvieną kartą kur nors vykdami, gauname įvairias užduotis: sudalyvauti vietinėje šventėje, susipažinti su vietiniais gyventojais, sužinoti apie jų tradicijas, gyvenimo būdą ir pan. Visus įspūdžius turime aprašyti dienoraštyje. Mūsų kelionė turi trukti ne ilgiau nei dešimt dienų, turime nueiti 160 kilometrų“, - pasakojo jaunieji skautai.

Kadangi jiems neseniai suėjo 16 metų, tai – pirmoji jų tokia kelionė. „Mūsų tėvai sakė, kad mes šiek tiek pamišę, tačiau leido mums važiuoti“, - šypsojosi jie, išsiruošdami kelionei į Vilniaus senamiestį.

„Turime viską apžiūrėti, nes vėliau vadovas mus klausinės ir patikrins, kiek giliai pažinome šalį. Nenorime blogai pasirodyti“, - prisipažino jie.


Šiame straipsnyje: skautai

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių